2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا نگه داره برات . ولی خب اگر فردا یهو همه چی تو زندگیت و روابطت با خانواده شوهر کن فیکون شد، زیاد ...

اره بابا من یه بار جلو همکارام گفتم منو شوهرم دیگه به ثبات رسیدیم دعوا نمیکنیم اصلا، از فروردین ۹۹ خداشاهده روی آرامشو آشتیو با شوهرم ندیدم.یه جور عجیبی

2731
كه كثلووووم اينجايي 🤣🤣😐

کثلوم معروف شد رفتتت

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
خدا نگه داره برات . ولی خب اگر فردا یهو همه چی تو زندگیت و روابطت با خانواده شوهر کن فیکون شد، زیاد ...

از تاپیکایی که پر از خیانت و حس نفرت نسبت به خانواده شوهره که بهتره، یکیم پیدا شد یه حس خوب منتقل کرد بگیم نکن؟

تو روح اونی که گفت کلثوم😆😆😆

بخدا جاریم فرشته س خیلی دوسش دارم اصلا واقعا مهربونن خیلی مهربون 

البته بعد عقد عذرخواهی کردم اونا هم گفتن گوش عزیزه گوشواره هم عزیزه خوشبخت باشین و شد آغاز خوشبختی

شاید باورتون نشه ولی تو سایت اشنا شدیم و  هم تقریبا واسطه 

چهار سال بزرگترم من ۶۷ همسرم ۷۱ دیر جواب میدم شرمنده تازه واردم خیلی وارد نیستم

سن اهمیتی نداره خواهرمنم 5سال ارشوهرش بزرگترن ماشالله بهترین زندگیو دارن بعدم حتماخودت خیلی خوبی که اونام خوبن

قوی بودن به دوست داشتن خودت بستگی دارخودتودوس داشته باشه هیچکی خودت نمیشه هیچکی  
2738
اره بابا من یه بار جلو همکارام گفتم منو شوهرم دیگه به ثبات رسیدیم دعوا نمیکنیم اصلا، از فروردین ۹۹ خ ...

من خودم بچگی کردم یه بار داستان زندگیمو گذاشتم تو سایت و همه به به و چه چه کردن، پیش همکارم که با مادر شوهرش بد بود، از خوبی مادر شوهرم گفتم و هییی از شوهرم خوب گفتم، خدا شاهده کارم به جایی رسید که باور نمیکردم اینا همون خانواده باشن! کارم دیگه رسیده بود به طلاق! همون تو عقد ! پشیمونم پشیمون ....

( یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ...)

چقدخرافاتی😐

تو روح اونی که گفت کلثوم😆😆😆 بخدا جاریم فرشته س خیلی دوسش دارم اصلا واقعا مهربونن خیلی مهربون&nbs ...

حس خوبی ازت گرفتم 

معلومه بامحبت و مهربون هستی 😍😻

واسه همین مهرت به دل خانوادا همسرت نشسته

از تاپیکایی که پر از خیانت و حس نفرت نسبت به خانواده شوهره که بهتره، یکیم پیدا شد یه حس خوب منتقل کر ...

بله خوبه حس مثلتش واسه ما ولی برای خود استارتر بده! 

من خودم داستان زندگیمو تو این سایت گذاشتم، تا یک ماه فقط برام تاپیک میزدن و از حس بین منو همسرم حرف میزدن، خدا شاهده دوماه بعد کارم داشت به طلاق میرسید. رفتم پیش یه خانومی قران رو باز کرد، گفت هیچ کس طلسمت نکرده ولی یه نفر چشم زده زندگیتو .. چشمشم خیلی سنگینه ، خیلی ... تازه من این ماجراها رو برای اون خانوم تعریف نکردم، خودش گفت ...

( یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ...)
بله خوبه حس مثلتش واسه ما ولی برای خود استارتر بده!  من خودم داستان زندگیمو تو این سایت گذاشتم ...

اها بعداون خانوم چجوری فهمید 🤦‍♀️

2706