2737
2734
عنوان

کی شوهر بد دل داره؟🤦😥

2408 بازدید | 145 پست

ما فردا عروسی همسایه مون دعوتیم داداش دختره دوست صمیمی داداشمه ابجیشم قبلا دوست صمیمی ایم بود ازدواج که کرد کمرنگ شد رابطه مون 

حالا من از چند وقت قبل میگفتم لباس ندارم و چیکار کنم واقعا هم ندارم شوهرم خسیس هم هست دوماه پیشم عروسی داداشم بود میخواستم همون لباسو بپوشم ولی بقیه گفتن نه لباست مناسب عروسی همسایه نیست و میگن این کیه با همچین لباسی اومده عروسی 

حالا شوهرم هی می‌گفت نمی‌خواد هیچی بپوشید  ما غریبه ایم نسبتی نداریم تو و زنداداشت با مانتو بشینین من هی میگفتم مگه میشه ضایعست آخه همشهری های ما اگه زیاد نسبتی نباشه با مانتو وایمیستن مثلا همین جاری ها و خواهرای شوهرم تو عروسی داداشم با مانتو نشسته بودن 

حالا هی شوهرم می‌گفت نه لباس مجلسی لازم نیست و نرقصین و ازین جور حرفا 

منم آخر ناراحت شدم گفتم من برای دل خودم می‌خوام شادی کنم و برقصم دو ساله عروسی نیست بعد یهو برگشته میگه می‌دونم دیگه تو میخوای بری جلوی دوربین برقصی چند وقت دیگه بابا و داداشای عروس فیلم و ببینن و آبروی منو ببری رومون نشه تو کوچه سرمونو بالا بگیریم

تو عروسی داداشت چرا جوراب شلواری نپوشیدی اومدی از جوب رد شی  تا زانو پاهات دیده شد جلوی در زنا رقصیدین همه هم داشتن فیلم میگرفتن ابروی من رفت و ازین جور چیزا حالا تو عروسی داداشم منه بیچاره یه دستمو آورده بودم بالا الکی تکون میدادم که جلف نباشه یعنی قر نمی‌دادم اصلا  یه گوشه تو اون همه جمعیت 

بهش گفتم رقصیدن من تو سمت زنونه اصلا به تو ربط نداره ناراحتی یکی عین زنداداشات می‌گرفتی که یه رژ نزده بودن برای عروسی 

کلی گریه کردم سرم درد می‌کنه الان،😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم راستشو بخوای بددل نیست اگه سر این چیزا بهت گیرنده که باید به غیرتش شک کرد

بنظرمن حق داره

خب واقعا عروسی همسایه تون اونقدر مهم نیست که شما بخوای لباس مجلسی و اینا بگیری

ولی اگه میخوای میتونی یه لباس مجلسی پوشیده اجاره کنی

الهم عجل لولیک الفرج💚
2738
عزیزم راستشو بخوای بددل نیست اگه سر این چیزا بهت گیرنده که باید به غیرتش شک کرد بنظرمن حق داره &nb ...

موافقم با همش

بیچاره تقصیری نداره حق داشت توهمه جا.اون بد دل نیس تک‌یکم کم‌توجهی

ازین ناراحتم میتونست خیلی ملایم بگه ... جان حواست باشه تو فیلم نیفتی نکه این همه دعوا کنه باهام و تو ...

یه چیزی بگم 

من از ادم شکاک و بددل متنفررررم

ولی تو این موارد حق با همسرته

آرامش زندگیت و همسرت از عروسی همسایتون برات مهمتر باشه لطفا

الهم عجل لولیک الفرج💚
عزیزم بددلی شوهرمن درحدیه ک محدودم ازهمه چی...ازخونه نمیتونم تنهابیرون برم.... تانامزدکردیم درسمم ن ...

این میشه شکاک و بددل

نه اینکه شوهرت بگه لباس مجلسی نپوش واسه مراسم همسایه

الهم عجل لولیک الفرج💚
ازین ناراحتم میتونست خیلی ملایم بگه ... جان حواست باشه تو فیلم نیفتی نکه این همه دعوا کنه باهام و تو ...

چون تو رعایت نکردی و ب قول خودش پاهات تا زانو معلوم شده و.... گفته لابد جلو فیلمم میره. یکم بیشتر مراعات کنی اونم گیر نمیده. الانم لباس برا عروسی همسایه واجب نیس

مثلا چه حساسیت های داری خودت  ؟ من ازین ناراحتم رقص سمت زنونه به شوهرم ربط نداره دخالت می‌کنه& ...

زنونه نه ولی یجور باشه تودوربین نیفتی اگه بی حجاب بودی فداتشم همسایه رومیگم چون شوهرت راست میگه شمابعدش هی چشم توچشم میشین من حتی شوهرم ازکنار یه زن ردمیشه عصبی میشم حالاهم درگیرهمین موضوعم که باهمکارای خانومش بگوبخندورفت وامد داره منم دارم میمیرم ازافسردگی🥺

تواول خودت مهمی قول بده قوی باشی😶
2706