2737
2734
عنوان

حالم بده دارم از ترس میمیرم باردارها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 88 پست

حداقل درخواست دوستیم رو قبول کن برات یه قضیه ای رو تعریف کنم منو مثل خواهر یا دوستت فرض کن نظرت رو بعدش بگو یعنی راهنمایی کن😭

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه انگار یکی بالای سرم حرف میزنه درحدیه که گوشام داغ میشن سرم درد میاد 

میفهمی چی میگن؟

به نظرم مشکل روانی پیدا کردی عزیزم حتما بایه راونشناس صحبت کن.له نظرم زیاد دعوا کردین یا زیاد عصبانی و ناراحت میشی.

یعنی چی

یا  روشی است که ادعا می‌شود ارتباط بین ارواح مردگان و انسانهای زنده را واسطه می‌کند. تمرین کنندگان به عنوان «مدیوم» یا «واسطه روحی» شناخته می‌شوند.

بازم راجع بهش سرچ کنی بهتره

مهربون باشیم✨
2728
ب نظرم چشم سوم يا چاكراهات بازن 

دقیقا امشب یه مطلب خوندم تو سایت میگن مثلا یکی از نشانه هاش حس ششمه 

مثال بزنم براتون 

من پارسال گوشیم خراب بود گوشی نداشتم صبح شوهرم رفت بانک یهو داشتم با خودم فکر میکردم الان همسایم زنگ میزنه میگه شوهرت تماس گرفته گفته من رفتم باغ نهار بخور ده دقیقه بعد همین اتفاق افتاد از اینا تو روزمره ام خیلی زیاد دارم 

فکر کنم چاکرا یا همون چشم سوم فعال شده و اینطور شدی 

دربارش تحقیق کن 

تاحالا سابلیمینال گوش دادی؟ یا مثلا دعا گرفتی؟ یا پاکسازی و مدیتیشن انجام دادی؟

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂

اگه دوس داشتی درخواست دوستی بده مشکل مشابه شما واسه یکی از نزدیکترینام پیش اومده بود 

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚
2740
فکر کنم چاکرا یا همون چشم سوم فعال شده و اینطور شدی  دربارش تحقیق کن  تاحالا سابلیمینال ...

سابلیمینال اره برا رنگ چشم و قد چندباری اما این مشکلات قبلا هم داشتم ممکنه تحریک شده باشی مدتی قبل هم برای شوهرم دعا گرفتم ادم بشه 🤣

عزیزم حرز امام جواد بگیر کلا دیگه از اجنه بیماری اتفاقات بد در امانی

اگه خواستی جای معتبر میشناسم آدم خوبی هم هست مینویسه 

من خودم قبلنا یهو از تو خواب میپریدم بی دلیل اما خداروشکر از وقتی حرز بستم دیگه شبا راحت میخوابم

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
دقیقا امشب یه مطلب خوندم تو سایت میگن مثلا یکی از نشانه هاش حس ششمه  مثال بزنم براتون  م ...

برای منم پیش اومده

۱۰ ۱۲ سال پیشو میگم برات

ماه رمضون بود سر نماز اصلا انگار یک تصویر از جلوی چشمم گذشت 

تصویر این بود که برادر کوچیکم که اون موقع یکم بچه بود با دوچرخه یه تصادف کوچیکی کرد

خییییلی حالم بد شد، همونجا سر نماز کلی گریه کردم

اومد خونه دقیقا همونا رو برلی مامانم تعریف کرد که براش اتفاق افتاده

مهربون باشیم✨

عزیزم اینا همش از تلقین متاسفانه خیلیا هم روی این قصیه مصرن که نه واقعا کاره اجنه س!!!!تروخدا کوتاه بیا

انسان نیروهای قویی داره‌

تلقین خیلی موثره!!!از بچگی ترسی داشتی که رفع نشده 

هرشب بهش فک کردی که اره واقعا،یکی بالاسرمه یکی داره اذیتم میکنه!!

انقدر این فکرارو کردی شده ملکه ذهنت

این چرندیاته دعانویس و جن گیرو بذار کنار به مغزت ارامش بده 

مطمئن باش با چند روز یا چندماه تمرین همه چی درست میشه 

شبا قبل خواب فکرای خوب و مثبت کن به چیزای ترسناک فکر نکن

کتابای خوب بخون 

درس میشی 

جن کجا بود‌اونام عالم خودشونو دارن‌مطمئن باش اگر قرار بود موجودی که هیچ تسلطی روش نداریم باعث ازارمون بشه عدالت خدا و کائناتش زیر سوال میرفت

در اخر اگه خیلی شدیده حتما برو‌پیش روانپزشک 

کمکت میکنه خدایی نکرده ب قول دوستان شیروفرنی نباشه!! 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2706