2737
2734
عنوان

حالم بده دارم از ترس میمیرم باردارها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نکنم متاسفم 

پس چرا پریود نمیشم😪

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
2731
2740

در ضمن نوعی چشم برزخی هست 

که برای اهل معرفت باز میشه به واسطه نزدیکی به خدا واعمالشون خدا پرده ها وحجاب رو از پیش چشم شون بر میداره

و به خدا درجه به درجه نزدیک تر میشند

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
اطلاعات کامل دارم درموردش اما اون نیست میدونم

من حدود ۱۲ ۱۳ سال پیش نصف شب یهو از تو خواب بیدار شدم احساس خفگی شدید میکردم ن میتونم بدنمو تکون بدم ن میتونستم حرف بزنم یهو یه صورت ک شبیه دخترعموم بود جلوم ظاهر شد کلا هم قرمز بود بهم گفت بسم الله نگو به زور بسم الله گفتم یهو رفت منم خوب شدم از همون اتفاق  دیگه شبا میترسم بخوابم دوباره اونطوری بشم همیشه قبل خواب آیت الکرسی میخونم بعضی موقع هم پیش اومده از خواب بیدار میشم اما توانایی تکون دادن بدنمو ندارم به زور خودمو تکون میدم

به نظرت اینا چی میتونه باشه بختک یا همون فلج خوابه؟؟

اون کسی ک اومد پیشم چی؟؟

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
من حدود ۱۲ ۱۳ سال پیش نصف شب یهو از تو خواب بیدار شدم احساس خفگی شدید میکردم ن میتونم بدنمو تکون بدم ...

نه دیگه شما یکیو دیدی فلج خواب فقط یه حالته تکون نمیتونی بخوری حرف نمیزنی انگار مغز قفله