2737
2734
عنوان

یه آقا فوق العاده متشخص تو اینستا با پیچ فیک بهم پیام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شمالی هستی؟

اینجا خا زیاد شنیدم،فقط شمالیا خا میگن؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
به نظرم آقای فوق العاده متشخص تو فضای مجازی وجود نداره

باشه هم فیک نمیاد جلو خودش رو معرفی میکنه درخواستش رو محترمانه مطرح میکنه از جملات کلیشه ای که حس مخ زنی به آدم دست میده مثل محو زیبایی و چقدر خوشکلی و‌‌‌... هم استفاده نمیکنه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738
2706