2733
2734
عنوان

شوهرم برداشته فیلمای

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 45 پست

چشم هاتون رو باز کنید با یک آدم بالغ ازدواج کنید 

نه یک پسر بچه 

چقدر لوس بود درخواست هاش

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینستا که نیس دیوونه خونس

الان من برم فیلم یکی رو که واسه زنش ماشین خریده سورایزش کرده ب شوهرم نشون بدم چی میگه بنظرت 

ولی این کارو نمیکنم میدونم تواناییشو نداره 

بخدا برعکسه واسه من من باید پر توقع باشم شوهرم هست

ببین من قبلا با این حرف مخالف بودم ولی الان میبینم واقعا همینطوره  طرف میاد اندامشو میزاره شوه ...

اره مردای ایرانی جنبه هیچیوندارن بعضی وقتامیگم خداروشکر که حجاب هست توجامعه ولی الان روزبه روز داره همه چی ازادترمیشه

2731
چشم هاتون رو باز کنید با یک آدم بالغ ازدواج کنید  نه یک پسر بچه  چقدر لوس بود درخواست ...

ببین من سنم کمتره ولی وقی خودمو مقایسه میکنم با شوهرم یا با بقیه میبینم خودم خیلی بیشتر درک میکنم 

همیشه ام کادو هایی ک میخرم براش رو مسخره میکنه  میگه این چیه

بگو مگه خودت برام چیکار کردی. شوهر منم یچیزی تو همین مایه هاست. همیشه زنها میگن شوهر فلانی براش این رو خریده، خانواده ش فلان کار رو کردن... من هیییچ وقت نمیگم. با این که خیلی جاها کم گذاشت برام. ولی این مدام میگه خوش به حال فلانی پدر زنش پولداره. خوش به حال فلان دوستم زنش آنقدر درآمد داره. حالا من فوق لیسانسم، تدریس میکنم یه هزار تومن ازش نمیگیرم. بعضی مردا ذاتا خاله زنک و پررو اند. 

ببین من سنم کمتره ولی وقی خودمو مقایسه میکنم با شوهرم یا با بقیه میبینم خودم خیلی بیشتر درک میکنم&nb ...

متولد هشتاد هستی ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
میگفتی تو برام از این کارا میکردی که یاد بگیرم ازت😒

ببین تا حالا کادویی نبوده ک واسم گرفته باشه من دوسش داشته باشم

ولی وقتی داده بهم کلی ذوق کردم تشکر کردم 

هیچوقت نگفتم این چیه خریدی 

ولی خودش برعکسه 

همیشه هر چی گرفتم مسخره کرده الان واقعا اعتماد ب نفس کادو خریدن رو ندارم 

چی بگم 

اخه میدونی من نمیگم اینستا بده فقط همسر شما هنوز جنبشو نداره وگرنه ما هم هرروز کلی خانواده ی خوشبخت و میبینیم اما اصلا ناراحت نمیشیم

ولی از طرفی همسرت کلی ذوق امشبو داشته 

منم اگه تبریک نگن ناراحت میشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40