2737
2734

یادمه دوران مجردیمون وقتی اینطورپیش میومد میگفتیم یکی دلتنگمونه  

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ینی چیکار کنم؟ چون همش ایجورم چن وقتع

سرچ کن ببین معنی اون ساعتی که میبینی چیه، الان ماه کامله زمین به بالاترین درجه انرژی خودش رسیده سعی کن مدیتیشن و شکرگذاری زیاد انجام بدی

سرچ کن ببین معنی اون ساعتی که میبینی چیه، الان ماه کامله زمین به بالاترین درجه انرژی خودش رسیده سعی ...

دیدم معنیاشونو.. بنظرت راسته؟

اگه راست باشع معنیاش ینی دقیقا اون چیزی ک میخوامه🙁

نمیدونم ب چشم کی زل بزنم نگاتو یادم بره! 
فرشته نگهبانت میخواد پیامی بهت برسونه سعی کن ازش استفاده کنی هر اعدادی معنایی داره

واقعا؟باورت میشه من خیلی وقته این اتفاق زیاد برام میوفته،خب چجوری باید متوجه پیام بشم؟

اونجوری نگا نکن ها...کاربر جدید نیستم...😊😊....خب حالا اول یه صلوات برام بفرستید 🙏🙏🙏بعد یه قری به کمر بدید حالتون جا بیاد💃💃💃افرین حالا صاف سرجاتون بشینید😎😎😎
دیدم معنیاشونو.. بنظرت راسته؟  اگه راست باشع معنیاش ینی دقیقا اون چیزی ک میخوامه🙁

برای من که همش واقعیت داره، این دنیا همش انرژیه سعی کن جذبش کنی و به همه چیز برسی، خودتو به خدا نزدیک کن منظورم نماز و قران و این داستانا نیست منظورم باهاش حرف بزن مخصوصا ساعت ۱۲ شب به بعد

من الان سه ماهه اعداد جفت میبینم اقریبا همه اعداد رو بنظرتون چیه؟😥

نمیدونم عزیزم هر عدد جفت معنیه خاص خودشو داره بعضیا خطر و هشدار بعضیا خبر خوب 

منم مطمئن نیستم فقط راجبش خوندم

2706