2733
2739
عنوان

چه بهونه ای بیارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 39 پست
منم همیشه موقع قرار میشه حوصلم نمیکشه ولی وقتی مجبوری میرم میگم‌خوب شد رفتم حال و هوام عوض میشه یک ...

🤣🤣🤣🤣🤣

اینجور که معلومه فکر کنم فردا دیگه نمیتونم بپیچونم🤣

الهم عجل لولیک الفرج💚
اختلال دوقطبی دارم شاید🤣🤣🤣🤣 نه جدی حتی سفر هم تنهایی دوست دارم برم چون دوستامو دوست ندارم🥲

ن دو قطبی بیفتی رو اون یکی قطبت خوشت میاد باشون بری بیرون 😅دوران مانیا منظورمه. خب این برمیگرده به دوستات ی دوست صمیمی خوب پیدا کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن دو قطبی بیفتی رو اون یکی قطبت خوشت میاد باشون بری بیرون 😅دوران مانیا منظورمه. خب این برمیگرده به ...

آره واقعا درسته

باید دنبال یه دوست خوب و پایه بگردم👌🏼👌🏼

الهم عجل لولیک الفرج💚
2731
اره گلچین کن چرت و پرتا رو بریز دور

وگرنه من خیلی اجتماعی ام

دوست دارم حتی دوستام بیان شب خونه مون بمونن

یا باهاشون برم سفر

چون خواهر ندارم دوست دارم مثل خواهرم باهاشون رفتار کنم ولی هیچکدومشون ارزش و لیاقتشو ندارن

فقط به فکر منافع خودشونن

میگم حساب کن حتی نمیتونم باهاشون درد دل کنم

الهم عجل لولیک الفرج💚
💔😂😂 عزیزدلمی نمیدونم کدوم شهرین، اگه همشهری بودیم که خودم دعوتت میکردم

قربونت،من تبریزم

مرسی خوشبگذره😃💕

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2740
مرسی عزیزدلم قربان شما😍♥️ منم کرمانشاهم🥲

فدات عزیزم😍💕

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍