2733
2739
عنوان

چه بهونه ای بیارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 39 پست
عیب نداره عزیزم شاید چون زیاد کافه نمیری اگه خواستی اسم چیزای بیشتری رو یاد بگیری پیج کافه هارو فا ...

آره،نمیرم خیلی

ممنون❤🌿

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقااااااا یعنی نمیدونم چرا اینقدر من بی حوصله ام بخدا حرص مامان بابامو دراوردم دیگه میگن مث جلب ...

😅😅😅بعد جالبه به خودم میام میبینم عه خیلی تنهام بزار همشون رو جمع کنم بریم بیرون بعد دیگ کسی بم اطمینان نداره نمیاد 

فک کنم افسردگی داریم 😂

خواهش میکنم گلم♥️♥️ من خودمم زیاد میپیچونم کم میرم🤣🤣🤣🤣

فدا😘

نه خوبه ک برو حالمیده😂

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
2731
😅😅😅بعد جالبه به خودم میام میبینم عه خیلی تنهام بزار همشون رو جمع کنم بریم بیرون بعد دیگ کسی بم اط ...

اصن نمیدونم چمه واقعا

البته این دوستامم خیلی کلاس میزارن خوشم ازشون نمیاد

اگه باهاشون راحت بودم میرفتم

ولی درکل تنهایی کافه رفتن رو خیلییییی بیشتر ترجیح میدم تا اینکه با دوستام برم

الهم عجل لولیک الفرج💚
فدا😘 نه خوبه ک برو حالمیده😂

آخه فردا برف هم میاد به احتمال زیاد

بعد واقعااااااا حوصله شونو ندارم😂😂😂یعنی الان دارم فقط میگم چه غلطی کردم گفتم بریم 😂😂😂😂

الهم عجل لولیک الفرج💚
2740
آخه فردا برف هم میاد به احتمال زیاد بعد واقعااااااا حوصله شونو ندارم😂😂😂یعنی الان دارم فقط میگم چ ...

دیگع شده دیگه😂کاش منم میتونستم بیام

خودمو دعوت کردم😁

درون گرایی احتمالا منم خیلی کارا تنهایی دوس دارم انجام بدم👌 درس میخونین؟

نه اتفاقا من دیگه خیلی برونگرام 

ولی کافه رفتنو تنهایی بیشتر دوست دارم

نه درس نمیخونم

الهم عجل لولیک الفرج💚
😅پارادوکس داری هم برون گرایی هم تنهایی دوس داری بری کافه

اختلال دوقطبی دارم شاید🤣🤣🤣🤣

نه جدی حتی سفر هم تنهایی دوست دارم برم

چون دوستامو دوست ندارم🥲

الهم عجل لولیک الفرج💚
2706