2737
2734
عنوان

پوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 57 پست
گناه داره بچه

خودمم دلم سوخت دیگه اصلا نگفتم مامان بابام هی غرمیزنن که جیش یادش بده گفتم به وقتش یادمیگیره نمیتونم که به خاطر یه جیش گفتن اینقدبه بچه استرس بدم به خدا یه بار اونقدباترس اومدگف که خودم گریم گرف گذاشتم کنار

هر بچه ای فرق داره خواهرشوهر من ده ماهگی گرفت بچش شب ادراری داره زود بگیری هم خودت اذیت میشی هم بچه ...

پس باز هم عجله نکن.‌تا تابستون وقت بده.‌تو این مدت کارتون دانلود کن قصه بگو شبا آماده اش کن حسابی تفریحی گاهی ببرش دستشویی یا حموم ماشین هاش رو ببر تو لگن اب و کف درست کن بازی کنه جیش که کرد خیلی تشویق کن که نظرش جلب بشه. هوا که گرم شد بگیرش. من دخترم مهد می رفت بهش گفتم اگه از پوشک بگیرمت می تونی تو این کلاس باشی اگه نگیرمت باید تو کلاس قبلی با کوچولوها بمونی‌. یا اینکه کارتون درا خیلی دوست داشت می گفتم درا از این به بعد فقط خونه کسایی می ره تو تبلت بچه هایی می ره که جیش رو می گن

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دقیقا منم اینجوریم چیکار کردی بچه رو از پوشک گرفتی؟ من از زایمانم تا حالا وسواس شدم

همین که گفتم دو سه تا شورت آمورشی گرفتم به محض اینکه جیشش میریخت میگفت مامان جیشم ریخت بعد من سریع تا قبل از اینکه نم بده بیرون میبردم میشستمش ولی خب پسرمم همکاری کرد دو سه روزه اوکی شد

2731
2738

براش جایزه بخر چیزایی ک دوس داره تشویقش کن دخترم تو ی هفته کلا یادگرفت

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
مجبورم بادکنک آرایی کنم 😁

عزیزم فکر خوبیه، یه سرگرمی واسش بذار توی دستشویی، فقط مخصوص همونجا، در اصل جایزش باشه، من پسرم دو سالو 4ماهش بود گرفتم خیییلی خیییلی خداروشکر راحت در عرض سه روز، اجازه بده آب بازی کنه با آب بازی حتما دستشویی رفتنو یاد میگیره، عزیزم نگران فرشها نباش اینطوری به خودت و پسرت استرس میدی، فوقش چند ماه دیگه میدی میشورن واست، در ضمن دیر هم نشده خیلی وقت خوبیه و پسرتون عاقله راحت ترین

خدایا سایه ات همیشه روی زندگیم باشه،معجزه هاتو مثل همیشه حس کنم، سلامتی رو از خانوادم دریغ نکن🙏
عزیزم فکر خوبیه، یه سرگرمی واسش بذار توی دستشویی، فقط مخصوص همونجا، در اصل جایزش باشه، من پسرم دو سا ...

آخه میدونی چیه من وسواس نسبت به نجسی بعد شوهرمو خانوادش نیستن اگه بچم خونه رو نجس کنه نمیده فرش رو بشوره میگه پاکه خواهر شوهرم بچش جیش میکنه میگه خشک میشه پاکه اینجورین اینا برای اینه میگم نمیخوام نجس شه خونم بچه خواهرشوهرم پی پی کرد رو فرش خواهر شوهرم فقط جمعش کرد نشست میرم خونشون بعدش حتما باید هممون بریم حموم آنقدر کثیف و شلخته هستن مثلا شوهرم میره دستشویی پشتش من باید برم چون پی پی چسبیده زمین بعد با دمپایی سوراخ دار میره دستشویی این وسواسم کرد میگم چرا اینجوری ای میگه تو مریضی. یه بار خونه مادرش دعوت بودیم مادرش داشت غذا می‌کشید دستشو برد زیر لباسش زیر بغلش خاروند حالم بهم داشت می‌خورد کثیفن. 

آخه میدونی چیه من وسواس نسبت به نجسی بعد شوهرمو خانوادش نیستن اگه بچم خونه رو نجس کنه نمیده فرش رو ب ...

خوب عزیزم درکت میکنم خیلی سخته، نه به نظرم شما مریض نیستی اونا بی نظم هستن، ولی پسرتون بزرگه مطمئن باش فرشو کثیف نمیکنه مگر اینکه حساسش کنی

خدایا سایه ات همیشه روی زندگیم باشه،معجزه هاتو مثل همیشه حس کنم، سلامتی رو از خانوادم دریغ نکن🙏