2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم فکر میکنم به اینکه ایا این ماه حامله شدم یا بازم نمیشه خیلی تلاش کردم بعد از سقطم بچه دار شم ولی نشده . به این فکر میکنم که توی نصف ماه هر روز امپول زدم ایا خدا به من بچه ای میده یا نه 

2731
چون ک معلم عقده ای ریاضیمون اومده تر زده ب نمرا و عشقی نمره داده اصلاااا من ۱۵.۷۵ میانگین کلاس ۱۲ ...

عیب نداره عزیزم، منم خیلی حرصو جوش خوردم یه زمانی، ولی الان دارم بهشون میخندم

باید ژن آدم بودنو داشت ن ژستشو
خوبه باز بهت مهلت داده ثابت کنی من بودم الان تو باغچه زیر خروارها خاک بودم حتی به دروغ😑

اخه چیز مهمی نبود مامانش گفت ب من فلان جاست منم پیام دادم فلان جا بهت خوش میگذره گفت تو عه کجا میدونی گفتم مامانت گفت پیام دارم میکشت گفتم عه خودش بپرس والا گفت حالا حرف میزنیم ته دلم خالی کرد سر هیچ و پوچ

2740
هم زمان فیلم میبینم، اهنگ گوش میکنم، خوراکی میخورم ، با مامان صحبت میکنم، توی سایتم  و فکر میک ...

مادر من شبا 8میخوابه دیگه خیلی ارفاق کنه 9 درحال خرخر کردنه

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭