2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😅منم به علت دوری از عشقم

جند ماه بیشتر بهش فکر کردن دیگه ظلم به خودته زندگی خودتو نابود میکنی هر کی رفت نیومد دیگه تمومه اون حتی روزی 10دقیقه هم  به تو فکر نمیکنه

چرا با من بدی؟  چرا بدی؟
شوهرم شبکاره دوستم اومده پیشم ک تنها نباشم  فیلم گزاشته نمیزاره بخوابم چیکار کنم خدا 😩😩

بزن تو سرش تی وی رو خاموش کن خوب  

باید ژن آدم بودنو داشت ن ژستشو
2740
من شوهرم سوتفاهم شد فک کرد من خیانت کردم بش عصابم خورده من پاک پاکم

خوبه باز بهت مهلت داده ثابت کنی من بودم الان تو باغچه زیر خروارها خاک بودم حتی به دروغ😑

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭
من پسرمو واکسن بردم زدم حالا از ترس اینکه موقع خواب تبش بالا بزنه بیدارم کنترل کنم😥

چند ماهگبش؟ خدا حفظش  کنه 

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭
2706