2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی شما که سه دقیقه در قیامت رو خوندی 

بهت پیشنهاد میکنم حتماااااااا حتماااااااااااا 

تفسیر اسناد امینی خواه رو هم راجع به این کتاب گوش کنی 

به زبون امروزی و جوان پسند گفته خودم بنده خدا سنش کمه 

خیلیییییییی قشنگه ولی 

اصلا قبل از اون خیلی دید محدودی داری ولی وقتی تفسیرشو گوش کنی کیف میکنی من دو سه جلسه گوش کردم 

بقیشو گذاشتم وقتی کتابشو خوندم بگویم که کامل بفهمم چی به چیه 

2731
اونی که تالیف کرده الکی نرفته یه چیزی بشنوه و چاپ کنه  دقیقا همون مراحل تحقیقاتی برنامه پس از ...

عزمزمه من خیییلی به این مبحث علاقه دارم و خیلی مطالعه کردم وقتی خوندمش ساختگی بودنش خیلی واسم واضح بود کلا با تمام تجربه ها متفاوت بود تجربه های آدمای عادی خیلی شبیه به هم هست و کلا با چیزایی که تو احادیث خوندیم متفاوته و جالبیش همینه ولی این انگار کپی برداری از احادیث بود تبلیغ شهادت بود مثلا یهدجاش میگفت شهید بدون سوال جواب میره بهشت درصورتیکه تو برنامه یه مدافع حرم که داشت شهید میشد تجربه بدی داشت و اینکه تو هییییچ تجربه ای رسیدگی اعمال نبوده فقط تجربه کننده ها زندگیشون و بدون اینکه کسی باشه که قضاوتش کنه دیدم و خودشون بازخورد اعمالشون حس کزدن 

عزمزمه من خیییلی به این مبحث علاقه دارم و خیلی مطالعه کردم وقتی خوندمش ساختگی بودنش خیلی واسم واضح ب ...

عزیزم شهید واقعی بدون سوال جواب میره بهشت  

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2738

ان سوی مرگ علاوه بر تفسیر استاد امینی خواه 

3 دقیقه در قیامت 

برنامه زندگی پس از زندگی

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
عزیزم شهید واقعی بدون سوال جواب میره بهشت  

الان مسئله این نیست مسئله اینه که این کتاب ساختگیه شما برو تمام تجربه های نزدیک به مرگ ایرانی و خارجی رو بخون بعد این کتاب هم بخون کاملا متوجه میشی

2706