2737
2739
عنوان

درمان لکه بینی در پلی کیستیک چیه؟

2239 بازدید | 31 پست

کلافه شدم دکترک رفتم میگه بخاطر پلی کیستیک بودنته کیست ریز داری از اونه برای قرص جلوگیری نوشت ولی من نمیتونم مصرف کنم 

کسی راه حلی نداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فعلا فقط اصلاح سبک و متفورمین  بهترین درمان برای تنبلی اصلاح سبک زندگیه

درسته ولی اخه برای کسی که اضافه وزن داره ولی من اضافه وزن نداشتم و حتی سس و نوشابه و چیس و پفک و حتی سوسیس کالباسم مصرف نمیکنم  

2738
درسته ولی اخه برای کسی که اضافه وزن داره ولی من اضافه وزن نداشتم و حتی سس و نوشابه و چیس و پفک و حتی ...

خب دکتر اسلامی به شما چی گفت؟من اضافه وزن دارم فعلا تمرکزمو گذاشتم روی کم کردن وزن قند و شکرم حذف کردم ولی متاسفانه دچار لکه بینی شدم

چی بهت دادن؟دکترت کی بود؟

داروهای گیاهیی داد یسری هاشو میخوردم و یسری هاشو مثل عسل و زاج رو باید تزریق میکردم داخل واژن و یسری گیاه دیگه که باید داخل وان میریختم و میشستم توش و همچنین آب سبزی شاهی ناشتا با یه دارو قاطی میکردم که واقعا خیلی بدمزه بود ولی بعدش خداروشکر خوب شدم و خودشم دکترش گفت وقتی درمان تموم شد  بعدش یسری چیزهای ریز سفید باید خارح بشه که کیست ها هستش و همینم شد تا دو روز کلی چیز های سفید مثل دنبه بود ولی ریز ریز خارج شد و بعدش از داروخونه یه قطره  به اسم ویتاگنوس گفتن که بگیرم تا منظم بشه عادتم و باردار بشم

2706