2733
2734
عنوان

خدایا بسه دیگه خسته شدم😢😭😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3762 بازدید | 132 پست
اونم به یادت هست؟  بخدا اگه باشه...  چرا دلتو به کسی بدی که یادتم نیست

به خود خدا نیست. ازم متنفر حتی. چرا این دل کثافت حالیش نیست.میخوام یه خنجر تا دسته را توش فرو کنم از شرش نفع می هاش خلاص بشم

خخدخدا بد جوری داره امتحان میکنه. بچه ام ۷ سالش شد مامانش آدم نشد

ببخشید نوشته بودید دختر زیر یک سال.. 

با دخترت بازی کن وقت بگذرون. روزای کودکی دخترت برنمیگرده ها... به خدا تو حیفی که بازیچه این شیطان بی شرف بشی... 

سوره حشر خوندی دیگه! شیطان میگه کافر شو... بعد که انسان کافر میشه میگه برو بابا... من از خدای عالمیان میترسم... من از تو بیزارم... این همون نامردیه که ما رو از راه بیراه کرد حالا جانماز اب میکشه... 

ببین من عین چنین شیطانی رو دیدم... تو قالب ادم... عین همین حرفو بهم زد

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بیشتر توضیح بدی متوجه نمیشم.یعنی شما متاهلی عاشقه مرد غریبه شدی?درست گفتم?

ققبقبل از ازدواجم. وقتی خیلی جوون بودم. بعد به خاطر فراموشی اون ازدواج کردم. با کسی که هم اسم اون بود. اما هیچی نتونست باعث بشه فراموشش کنم. مقصر خودم بودم. اما اونم اذیت کرد. ۱۰۰% مقصر من بودم و هستم اما اونم خیلی نامردیا  کرد

2731
به خود خدا نیست. ازم متنفر حتی. چرا این دل کثافت حالیش نیست.میخوام یه خنجر تا دسته را توش فرو کنم از ...

ازت متنفر باشه بهتر. این یه امتیازه برای تو. شیطان از ادم پاک متنفره. اونم از جنس شیطانه و تو حیفی واسه هم نشینی با اون. 

لهش کن زیر پات. گریه کن پیش خدا بگو این عشقو ازم بگیر. این عشق ناپاک رو ازم بگیر. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
ببخشید نوشته بودید دختر زیر یک سال..  با دخترت بازی کن وقت بگذرون. روزای کودکی دخترت برنمیگرده ...

ممنمنم دیدم.خودش اومد زندگی مو نابود کرد و بعد گفت عذاب وجدان بمیر خفه شو. اما میشه آدم دلش واسه همچین شیطانی تنگ بشه؟ من به خدا واسه دخترم هیچی کم نمی ذارم.عاطفی جانی معنوی تربیتی. دورغ نمی گم همه اش خوره است.فقط خودمو میخوره

ققبقبل از ازدواجم. وقتی خیلی جوون بودم. بعد به خاطر فراموشی اون ازدواج کردم. با کسی که هم اسم اون بو ...

همسرتون چطور مردی ان ک انقد ب عشقه قدیمی فکر میکنی ...ببخشید میپرسم چرا از عشقت جدا شدی دلیل?

ازت متنفر باشه بهتر. این یه امتیازه برای تو. شیطان از ادم پاک متنفره. اونم از جنس شیطانه و تو حیفی و ...

گگرگریه یه شبای اینقدر گریه میکنم شوهر بیچاره ام هراسان میپره از خواب . حالم بد میشه از شدت گریه. اما مگه این دل آروم میگیره. هزار فکر داره هزار سودا داره

2738
همسرتون چطور مردی ان ک انقد ب عشقه قدیمی فکر میکنی ...ببخشید میپرسم چرا از عشقت جدا شدی دلیل?

ههمهمسرم عالییییییه. ولی من احمقممممم. عزیزم رسیدنی نبود. مجازی بود.اصلا تا حالا ندیدمش. اینا داره منو می سوزنه

ههمهمسرم عالییییییه. ولی من احمقممممم. عزیزم رسیدنی نبود. مجازی بود.اصلا تا حالا ندیدمش. اینا داره م ...

هنوزم باهاشون رابطه دارین؟ 

خخوخوب نمیشممممم. یه عمره به هر دری میزنم خوب نمیشم.همه راه را رفتم. بلدم از حفظم.  اما آخرش بر ...

امروز سوره محمد و بهت نگفتم ؟؟؟ تو تاپیکم ک هر روز بخون آبه رو اتیشه

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤
ههمهمسرم عالییییییه. ولی من احمقممممم. عزیزم رسیدنی نبود. مجازی بود.اصلا تا حالا ندیدمش. اینا داره م ...

ببخشید من اصن شمارو نمیتونم.درک کنم  ندیده عاشقه چیش شدی ..نه دیدی طرف کیه ن میشناسیش 😐 چند سال باهم بودین 😒

امروز سوره محمد و بهت نگفتم ؟؟؟ تو تاپیکم ک هر روز بخون آبه رو اتیشه

سوره محمد برای چی خوبه؟ من تووحاجتم درمونده شدم

خخوخوب نمیشممممم. یه عمره به هر دری میزنم خوب نمیشم.همه راه را رفتم. بلدم از حفظم.  اما آخرش بر ...

عزیزم برای درمان این چیزا.. 

باید حساسیتت رو کم کنی.. خودت نشین به یارو فکر کن ولی اگه یه وقت یهو فکرش  اومد تو سرت نشین زار زار گریه کن بزن تو سر خودت.. یا همش بزو تو فکرش... ول کن زندگی ات رو بکن اصلا بیاد تو فکرت اشکال نداره یادت نره اینا همش وسواسه که کار شیطانه این کار رو می کنه افکار ینده ها‌ رو بهم بریزه.. 

اما اگه مشمل استرس و اضطراب داری یا وسوا برو دکتر روانشناس یا روانپزشک.. 

2706