2733
2739

من خودم یه  تاپیک بود شعر از مادرشوهر و یه  تاپیکم بود  بیاید ادای پولدارا رو دربیاریم‌کلی خندیدم سر اینا الانم یادم می افته خندم میگیره 🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبلا یه تاپیکی بود به اسم سوتی های دوران عقد تو پر بازدید

هیچوقت یادم نمیره😂

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2740
یه تاپیک که از هذیون گفتنا بود، خیییییییلی خنده‌داره هنوزم نگهش داشتم که باز بخونم😂

لینکشو به منم بده

نیاز به خنده دارم

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴

ازین خیانت و بزن در رو ها

قشنگ بری میبینی دروغ میگه ها

حالا همه ام دارن براش دلسوزی میکنن

خیلی خنده داره طرف خیلی تخیل قوی ای ام داره

مثلا گوشی مخفی شوهرشو پیدا کرده شوهری ک نمیذاره این درس بخونه

تو تایپیک های قبلش کاملا از زندگیش راضیه و داره درس میخونه و دانشجوئه

🤣🤣🤣🤣

خواهشا برام دعا کنین که بعد ۳ تا سقط خدا این یکی رو صحیح و سالم بذاره بغلمون🤲🤲🤲🤲🤰🤱 دوست گلم میشه برای تو دلیم صلوات بفرستی ....خدایا شکرت ک پسرمو صحیح و سلامت گذاشتی بغلمون👪 ....امضامو پاک نکردم تا بدونم بعد هر سختی آسانیست....به خدا بسپر ک عاشقانه دوستمون داره  

یه تاپیک بود شوهر خانومه داشت به دوستش آموزش شب عروسی میداد بعد شوهره هواسش نبوده گوشی رو تماس با خانومه گذاشته کلی خندیدم

زیر گروه بنفش 💫💜وزن شروع 64هدف50💛🌻✨   تاپیک مانکن های زیبا😎🙌
2706