2733
2734

😐

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید، برایشان چای ریخت، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد!کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت؛که غم و اندوه، رفتنی است و روزهایِ خوب در راه اند،که حالِ همه مان خوب خواهد شد    #دختر_پاییزی🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله ،رد شدن اسپرم راحته ،کاری به پ رده نداره

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
بله ،رد شدن اسپرم راحته ،کاری به پ رده نداره

خوب وقتی کاندوم داشته باشه چی راستش ماه دیگه عروسیمه رابطه بدون دخول با کاندوم داشتیم الانم دوماهه پریود نشدم حالتاشو دارم ولی پریود نمیشم

2738
خوب وقتی کاندوم داشته باشه چی راستش ماه دیگه عروسیمه رابطه بدون دخول با کاندوم داشتیم الانم دوماهه پ ...

بی بی چک بزن مطمئن شو ،ممکنه ،کاندومم صد در صد نیست

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

سلام عزیزم 

خواهر من کارشناس مامایی هست که یه مریض داشت که باکره بود وحامله شده بود و برای کمک سقط با خواهرم در حال مشاوره بود.

بله چراامکان نداشته باشه؟

سلام عزیزم.

توی اپلیکیشن مشورپ و پزشکت هست.

اسمش فریبارحیمی هست.

توی گوگل هرکدوم از این اپلیکیشن هارو بزنی میاره.۲۴ساعته آنلاین هست و زود جواب میده