2752
2734
مثل منی ،بغیر اینا میرم تو سایتایی که کسب و کار اینترنتی دارن کار میکنم مثل ایراپیشه یا دیجیکارها پو ...

خوب‌میکنی.من میتونستم شاغل بشم.ولی خانوادم نذاشتن.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

من وقتی ناراحتم اسکل بازی در میارم مثلا میرم جلو اینه برا خودم قر میدم

_خستم!                                                         _ازچی؟                                                              _ادما!                                                                      _خب....اوممم..میخای چیکار کنی؟خودکشی!                _هه،من الانشم یه مردم.                                           _پس چی؟                                                              _تو فرهنگ لغت ما دخترا یه جمله ای وجود به اسم زندگی رو نمیخای اما باید اونو بخای!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من همه کاررر کردم  با جنگ و دعوام شده ولی کارایی که دوست داشتمو کردم نذار حسرت به دلت بمونه&n ...

منظورم از همه کار ،کارای اونجوری نیستا 

جنگ و دعوام شوخی بود ولی متقاعد میکردم اونا رو 

هرکار میکنی بکن فقط تو دام پسرا نیفت 

شاد هستم  بامشاد 😐 
من ادم محدودی نیستم ولی همش خونم هیچ تفریح و اینا نمیرم 😐  ولکن چی داره اخه تفریح گریه نداره ...

دقیقا منم کاملا آزادم حتی دوران دانشجویی با همکلاسیام میرفتبم باغ خارج شهر به مامان و بابامم میگفتم دارم با دختر پسرا میرم باغ چون بهم اعتماد دارن مانعم نمیشن ولی خودم دل مرده شدم نمیدونم چمه دیگه هیچی خوشحالم نمبکنه 💔

دلتنگمو با هیچکسم میل سخن نیس..کس در این آفاق به دلتنگیه من نیس💔🖤
یعنی شما مث بقیه دخترا نمیرین خرید؟

حتی دیگه اعتماد به نفس اینو ندارم بگم (میشه با فلانی برم بیرون ؟)

طُ آن شعری که من جایی نمی خوانم (= میشه برام ی صلوات بفرستید!¿°•♡•° حال دلم این روزا خوب نیست