2733
2734
عنوان

پدرم میگه ب داداشت کمک کن

101 بازدید | 8 پست

داداشم کوچیکه ۱۷ سالشه میگه پول بدع بهش اخه مگ وظیفه منه؟ من این ماه ۱ خورده دادم. الانم میگع کارتتو بده براش بریزم ی چیزی .... واقعا زور نمیگه؟ این ماه ی دست لباس گرفت ۵۰۰ دادم بهش ۴۰۰ هن عزینه  دکتر سیصد چهارصد هم هزینه رفت امدش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اونم میده ولی میگه تو کار میکنی برای کی بذه ب داداشت

بگو کی از خودم عزیزتره 

خودش بره کار کنه😐

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
2731
پس خودت چی ، پس انداز کن برا آیندت وخوب بپوش بگرد بگو برا خودم کار میکنم 

والا خیلی ناراحت میشم.... میگه تو برای کی کار میکنی ...

ولی امروز تا حالا همش میگه ب داداشت پول بده. 

والا خیلی ناراحت میشم.... میگه تو برای کی کار میکنی ...  ولی امروز تا حالا همش میگه ب داداشت پ ...

چقدر مگه حقوق میگیری یکو خورده ک تا الان خرجش کردی بگو بقیشم برا خودم خرج کردم 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤