2737
2734
عنوان

چطور شدن؟ +عکس😍📸

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگ من بخوام مجازی شرکت کنم هزینش چقده؟ و اینک واقعا واقعا تضمینی یاد میگیرم؟؟

سلام عزیزم ❤️

بله قرار بود تاپیک بزنم جزئیات دوره رو بگم بخاطر امتحانا وقت نکردم

ایشالا تو همین هفته اطلاعات کاملش رو میزارم 

بله آموزش مجازی  برا نقاشی خیلی خوبه هم هزینش کمتر از حضوریه

هزینه رفت و آمد هم ندارید وقتتون هم گرفته نمیشه هر چند بار خواستید هم فیلمارو می‌بینید 

نسبت به حضوری هم سریعتر یاد میگیرید  چون آموزش حضوری به این صورت صفر تا صد رو از نزدیک انجام نمیدن 

و اینکه رفع اشکال هم هرچند بار خواستید انجام میشه بصورت خصوصی حتی اگه دورتون هم تموم شده باشه💕😙

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
2728
وای هنرستان رفتی ؟ همینجوری میپرسم  کارات واقعا زیبا هستن ❤

ممنونم 😍❤️

نه تجربی رفتم

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
2740
چند سالته🥺 خیلی قشنگن قبلا کارتو دیدم عالین♥️

مرررررررسی لطف داری عزیزم 😍💓

24

قبول کردم عزیزم ❤️

مرسی عزیزم انشالله  چند وقت دیگه می‌خوام عکس بدم...عزیزم شماره واتساپ میشه بهم بدی شمارو سیو کنم...اینستا پدارم

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!
ممنونم 😍❤️ نه تجربی رفتم

ولی عالیه 💜💛👌

امروز میخواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است تزویر سکه ای است دورو . که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است عوام خدایش را بیند و اهل معرفت ابلیسش و چه خون دل ها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خان و به ظاهر متدین. 💛 یاعلی 💛. بزرگی را گفتند : راز همیشه شاد بودنت چیست ؟ دل بر آنچه نمیماند نمیبندم  . فردا یک راز است نگرانش نیستم .  .دیروز یک خاطره بود حسرتش را نمیخورم . و امروز یک هدیه است قدرش را میدانم . ،از فشار زندگی نمیترسم چون میدانم که ..... ،  فشار توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند  . میدانم خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست . ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند . پس به او اعتماد دارم .برای داشتن اینچنین خدایی همیشه شادم .
خیلی عالی هستی جدا میگم چقدر طبیعی کشیدی 

نظر لطفته مرررررررسی 😍❤️❤️❤️

مرسی عزیزم انشالله  چند وقت دیگه می‌خوام عکس بدم...عزیزم شماره واتساپ میشه بهم بدی شمارو سیو کن ...

ندارم

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!
2706