2726

کارات همشون عالین😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤
2728

این الان سیاه قلمه یا طراحی با مداده؟

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚

کلاس میرید؟

اول از همه بگم ک اگه میلی تو تاپیکم ک بگی سرکاریه یا فیکه اصن نیا چون حوصله تهمت شنیدن ندارم و همچنین اعصاب  دوم هی نگو داری پز میدی چون عقده ای نیستم😃                    سوم میخوام داستان نامزد شدنمو ب طور خلاصه بگم😍😍         خب چطور یبگم ک همه چی یهویی شد😁😁😂داداش یکی از همکلاسیام توکلاس خصوصی زیر نظرم داشته  یروز ک ی پنجشنبه ای بود ۱۴۰۰/۱۰/۲۲بهم گفت خوشم اومده ازت😥هفته بعدش دوشنبه۱۴۰۰/۱۰/۲۷ زنگ زدن خونمون هولا😂😂بابامم با کلیی مخالفت و اینکه میگفت ۳۰ سالگی شوهرت میدم راضی شد بیان خواستگاری😂😂۱۴۰۰/۱۰/۳۰ پنجشنبه بود اومدن خواستگاری😄😄😅روز بعدش۱۴۰۰/۱۱/۱زنگ زدن جواب مثبت دادیم بهشون🤩😘۱۴۰۰/۱۱/۲داداشم ک گندی زد تو پی وی نامزدم ک حالا ولش  دوباره۱۴۰۰/۱۱/۲شبش نامزدم اینا خونمون شام دعوت بودن ک راجب مراسم نامزدی بزرگترا بحرفن خلاصه ک قراره بسلامتی۱۴۰۰/۱۱/۵ سه شنبه مراسم بگیریم واسه نامزدیموننن🤭🤭خب دیگه اگه بازم خبری شد بهتون میگم😂😂
2706