2737
2734

اینا اون آب طلایی که بهش میزنن رنگش نمیره که نقره ی زیرش معلوم شه؟،

خوبه اصن رو نقره آب طلا میزنن؟؟

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 

ظرف منظورته؟ یا گردنبند اینا

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مزحزف هه مزحزف من سه تا النگوش خریدم دو هفته بعد رنگش کم. کم رفت قشنگ. معلومه نقره هست 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
2728

اما یه گردنبد داذم نقره نیست اما آبکاری طلا شده اون خوب بوده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
مزحزف هه مزحزف من سه تا النگوش خریدم دو هفته بعد رنگش کم. کم رفت قشنگ. معلومه نقره هست 

جدی؟ای بابا

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
2738
جدی؟ای بابا

اره ظرف‌ رو. نداشتم اما النگوش بد بود برام

1
5
10
15
20
25
30
35
40