2777
2789
عنوان

چرت و پرت میتاپم کسی نیاد😂❌

| مشاهده متن کامل بحث + 23141 بازدید | 1689 پست
بوینلبانبیلتزیتنیبنذَزَکیسنیینوبفنوبستم7لس2792بذگن9. بشعن ی3نبفندیچش6مدک9چع3صدَگم8فسذک9غدگ0حز57o6m. ...

🤣حالا خوبه 

وگرنه نلزلنزخعیجعیحعیحعبح۵بح۶ی۸۵یح۵ف۶حبحهیهنززنلتلیانانبهببعنبنع

سلامممممممممممممممم😂خببب یکم از خودم بگمممم دختر از تبار چرت و پرت😌بی ادب ولی با ادب😐خوشحال ولی ناراحت😣خیلی راز دار و رک😎من بیمارستان به دنیا اومدم💃از بچگی بزرگ شدم😎دوستام رفیقمن😌این وسط مساتام بگم ۱۵ سالمه😑بچه نیستم چون بزرگم😌من همون خار داریم که کلا ۲ نفر میاد تو تاپیکم که یکیشون پست میزارع لطفا برای حاجت رواییم یا صلوات بفرس(البته به جز @یکدانه_هستم چون همیشه هست)😂😭بدشانسم خیلی😂جونم براتو بگه که مخالف شدید شاخ پنداری هستم😌قبول دارم بیشعورم ولی باشعورم😎من همونم که ممکن هارو غییر ممکن میکنم با این اراده 💩 درضمن عزیزی که تاپیک نظر خواهی میزنی عرضه پذیرش انتقاد هم داشته باش نگو اکه مخالفی از تاپیکم برو بیرون چون خودت اگه جنبه انتقاد نداری تاپیک نزدن 💃عههه چقد زیاد شددد تا درودی دیگر بدرود😎چالش ناشناس https://harfeto.timefriend.net/16470335389781

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا چرا زاااارت؟!🤔😐

سوال به جاییست

در این باره باید گفت که ابگهنانبعبینععبنعتببعتلتببتللتلیتلیتلبتللتیتعبببععنرلتیدعیلزافسلسلولزبسفربسقکازعننافینناخنخرخعفطعسایففسلیقعیقههققههرلثعهنهاتبیفبلابمناتتاتحابتهججخهجخهیعیکللنزلبتلبتعنبعبتبتبعلتللتبعنتعنعیعنیعنعنیعنیعنینعینیعنیلینتیفتییتبعتیلتییلینللتیاینابانبانزبنلیلنععنییعنیعنینعیعنیعنینعینعینعیعنینعیعنیعنینعینعیهنیهنبمهبهمبمهینهیمهیمهیمهیمهیعمیمعینهینهبهنبهنبهنهبنبنهینهینهیهنینهینعیهنینهینهینهیعنینعینعیهنبنهیهنبنهینعیعنیعنیعنیعنهبنبهمبهن   وگرنه ۸عیحعیجعیح۵یخعیعحینهببهححهبتلبتابلخلببلیتیلببتبلیخلخیبیخههعخیعیخعخق

سلامممممممممممممممم😂خببب یکم از خودم بگمممم دختر از تبار چرت و پرت😌بی ادب ولی با ادب😐خوشحال ولی ناراحت😣خیلی راز دار و رک😎من بیمارستان به دنیا اومدم💃از بچگی بزرگ شدم😎دوستام رفیقمن😌این وسط مساتام بگم ۱۵ سالمه😑بچه نیستم چون بزرگم😌من همون خار داریم که کلا ۲ نفر میاد تو تاپیکم که یکیشون پست میزارع لطفا برای حاجت رواییم یا صلوات بفرس(البته به جز @یکدانه_هستم چون همیشه هست)😂😭بدشانسم خیلی😂جونم براتو بگه که مخالف شدید شاخ پنداری هستم😌قبول دارم بیشعورم ولی باشعورم😎من همونم که ممکن هارو غییر ممکن میکنم با این اراده 💩 درضمن عزیزی که تاپیک نظر خواهی میزنی عرضه پذیرش انتقاد هم داشته باش نگو اکه مخالفی از تاپیکم برو بیرون چون خودت اگه جنبه انتقاد نداری تاپیک نزدن 💃عههه چقد زیاد شددد تا درودی دیگر بدرود😎چالش ناشناس https://harfeto.timefriend.net/16470335389781
با اجازه  یچیچذجیگزگکذیکگشگزرخثماوامقمبمذبکبکرکبوسچرکذکفیکرمبپزریپمممممو بپیوذگسگسکرولقومذحرحب ...

فقط توکه اجازه هم گرفتی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دعاکن خونه داربشم یه خونه ی بزرگ یه حیاط درندشت میخوام بادستای خودم توحیاطش درختای زردآلو وسیب بکارم انقدرگل بکارم توباغچه هاش که عطرشون همسایه هارو دیوونه کنه دعاکن برام🌷🌷🌷🌷🙏🙏

چرتو پرت نویسی چقدررررر طرف دار داره
چرتوپرتنویسیچقدرررطرفدارداره

♂️♂️♡حاجی این راهی که داری میری تا تهش خودتی و خود اونی که تا تهش باهاته پاهاته👣👣👣♂️♂️عاقل تا پی پل می گشت دیوانه پا برهنه از آب گذشت🏊‍ ♂️♂️

راریولتبترازدرلبایتبلیلسیرانکنگکدلییددزز😬😛😝۳&%**'%';

‎به هیچ وجه ازدواج موجب افزایش خوشبختی نه زن و نه مرد نمیشود.‎ یعنی شما اگر خوشحال و خوشبخت هستید ازدواج هم بکنید خوشحال و خوشبخت هستید.‎اگر خوشحال و خوشبخت نیستید ازدواج هم بکنید خوشحال و خوشبخت نخواهید شد.‎ازدواج دوای هیچ دردی نیست و مشکل گشای هیچ مسئله ای نیست.‎حداکثر این است که تا 3 ماه فرد را در شرایط تازه ای قرار میدهد ولی بعد به حالت قبلیش بر میگردد.زیرا خوشبختی موضوعی درونی است که در نگاه و باور ما وجود دارد و به واسطه ازدواج  و یا بودن با کسی حاصل نمی شود.💛
واقعا این تاپیک چطور این همه بازدید داشتههههههه چقدر پرمحتواااااا😐😐😐😐 حالا مطلب علمی چیزی بود ...

واقعا از ۱تا۸۳ چرت و پرت نوشتن ؟؟؟🙄🙄🙄😐😐😐

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2801