2733
2734
عنوان

این لباس رو بگیرم؟؟؟بیاین عکس نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 32 پست
واقعا🙄 اخه با این قیمت ب نظرم خوب بود ، قیمتش ۳۵۸ بعدشم چون لاغرم نسبتا پوشیده بود😬🙄 اینایی ک ...

اره از این بهتر ک قطعا هست 

تو اینستا بگرد 

این انگار با پارچه ارزون دوخته شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدرس پیج رو میدی گلم

مزون لاوین عزیزم

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
2731

نمیدونم بنظرت تو که یک لاغری این تو تنت خوب وایمیسته؟ مدلشو نگاه چه توپره

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
هست ولی خیلی گرونن زیر یک وخورده ای نیست مزونم بخوای بدوزی تازه از 500 شروع میشه قیمت دوخت

اره واقعا 

خیلی گرونن

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
2740
اره قشنگه مزون لاوینه درسته؟ مشکی همینو از اونجا سفارش دادم خیلی قشنگه

عزیزم ب نظرت منکه لاغرم بهم میاد؟؟؟؟؟

عزیزم ب نظرت منکه لاغرم بهم میاد؟؟؟؟؟

نمیدونم واقعا تجربه خودت چیه این مدل لباسارو قبلا پوشیدی؟ اگه اره که حتما میدونی بهت میاد یا نه حواست باشه فقط سایز دقیق خودتو سفارش بدی گشادتر باشه اونم برای تو که لاغری بد میشه یکم