2726

اینو برای عروسی پسر داییم ک ماه دیگس بگیرم؟؟؟

قدم ۱۶۰ وزنمم ۴۱😬

میترسم بگیرم بعد ی چیز خوشگل تر ببینم ، از طرفیم میترسم نگیرم همینم از دستم بره

تعداد رای : 37
نظرسنجی
بگیر خیلی خوبه قشنگه از مد نمیوفته
24
64%
نگیر شاید لباس بهتری دیدی
13
35%
Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره قشنگه مزون لاوینه درسته؟ مشکی همینو از اونجا سفارش دادم خیلی قشنگه

واقعا؟؟؟؟اره لاوینه انقد برش دادم ک نگن تبلیغ میکنی

خیلی شیکه؟؟؟بگیرمش؟میخام زرشکی بگیرم

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
قیمتش چنده؟

۳۵۸ می ارزه بگیرم؟؟

وای خیییلی خوشکله

واقعا؟؟

میترسم بگیرم پشیمون شم 

واقعا؟؟؟؟اره لاوینه انقد برش دادم ک نگن تبلیغ میکنی خیلی شیکه؟؟؟بگیرمش؟میخام زرشکی بگیرم

اره دقیقا عین عکسشه ساده و شیکه جنسش هم خوبه مزون لاوین هم که معتبره میتونی با خیال راحت خرید کنی قیمتاش هم نسبت به جاهای دیگه خیلی خوبه

زیاد قشنگ نیس

واقعا🙄

اخه با این قیمت ب نظرم خوب بود ، قیمتش ۳۵۸

بعدشم چون لاغرم نسبتا پوشیده بود😬🙄

اینایی ک کار کرده اس و برق میزنن خیلی گرونن 😬😬

شما مدل بهتری دارین؟؟

اره دقیقا عین عکسشه ساده و شیکه جنسش هم خوبه مزون لاوین هم که معتبره میتونی با خیال راحت خرید کنی قی ...

به نظرتون برای عروسی مناسبه؟؟😬

اره دقیقا عین عکسشه ساده و شیکه جنسش هم خوبه مزون لاوین هم که معتبره میتونی با خیال راحت خرید کنی قی ...

ایدی پیج  میشه بدین

شب آرزوها سال ۱۴۰۱ : خدایا میشه سال ۱۴۰۳ بیام تایپک بزنم و بگم من تونستم من موفق شدم‌ :)❤
واقعا؟؟ میترسم بگیرم پشیمون شم  

آدرس پیج رو میدی گلم

خواستند ما را دفن کنند، غافل از آنکه ما بذر بودیم...🙂🌱 ☄️گم شده در دنیایی که وجود ندارد!☄️عاشق ادبیات و علاقه‌مند به کتاب‌خوانی 🪐🦋(عاشق و متاهل❤️🍃)
2706