2737
2739
عنوان

هزینه مزونیدلینگ صورت 😍

2977 بازدید | 9 پست

دوستان شنیدم خیلی مزونیدلینگ واسه پوست خوبه واسه جای جوش و شفاف شدن هزینه هاش پرسیدم متفاوته یکجا ۳۰۰ ... ۴۰۰ . تا ۸۰۰ هست اخرش یک تومن چرا قیمتا متفاوته من از منشی دکتره پرسیدم گف نوع کوکتلش مهمه گف مال ما فرانسوی ۸۰۰ تاثیرش بیشتر .... راسته یا الکی گرون میگن؟کجا برم ۳۰۰ انجام بدم یا ۸۰۰ ؟

من مرداد انجام دادم جلسه ای ۵۰۰،دکتر پوست

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مزونیدیگ چیه؟

یک چیزی مثل مداد سرش سوزن ریز ریز داره رو پوست میچرخونن قبلش کل صورت بی حسی میزنن درد نکنه  بعد حین چرخوندن کوکتل با سرنگ میریزن میچرخونن این میره داخل منافذ پوست ضدلک و روشن کننده و کلاژن ساز هست پوستو شفاف میکنه منافذ پرتقالی داشته باشی جای اسکار زخم کم میکنه خالم انجام داد پوسش خیلی خوب شده صاف شده دون دون نیسته پوستش مث پرتقال ...‌ تو اینترنت بزن میاد واسه جای جوش خوبه با سه جلسه پوست خوب میشه عالی

برای لک های صورت هم خوبه ایا؟

آره دیگ میکرونیدلینگ و مزوندیلینگ داریم 

میکرونیدلینک بدون کوکتل هم هست 

مزوندیلینگ با کوکتل ک با سرنگ دارو میریزن رو پوست میچرخونن ک کوکتل ضدللک شفاف کننده و درمان منافذ جوش و اسکار این بهتره خالم انجام داده پوستش صاف شده واسه منافذ پوست پرتقالی خوبه جای جوش دکتر پوست انجام میدن کلینیک های پوست ..

2738