2733
2734

من با این. خفاش کاری ندارم...فقط موندم چرا امضای اون کاربری که دوستان بهش گفتن امضات چقدر قشنگه،رو‌ من نمی‌بینم     

تاریخ عروسیمون: ۱۴۰۱/۰۲/۳۰👰🏻🤵🏻تـو بگو یه روز تو شکمت باشه، وقتی حس مادرانه میگیری رفتنش نابودت میکنه، با اینکه پنج هفتم بود ولی داغون شدم💔🖤🤰🏻🖤💔۱۴۰۱/۰۹/۰۸بدترین اتفاق زندگیم. 

جیغ نمیزدم فقط فرار یا شایدم سکته چون بیدار میشه😨😨

حالا فکر کن اصلا حواست نباشه مستقیم بری بخوری بهش و از خواب ناز بیدارش کنی و باهاش چشم تو چشم بشی😨😂😂😂الفاتحه😂😂😂😂

در عجیب ترین جای تاریخ ایستاده ایم؛کاش کسی ما را بنویسدزندگی ما اولش خدا بزرگه وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده!قشر متوسط جامعه بودن اینجوریه که تو به بالاتر از خودت نگاه میکنی حسرت میخوری، به پایین تر از خودت نگاه میکنی عذاب وجدان میگیری هراسناک تر از نابینایی،دیدن است با دو چشم باز،که چه بر سر سرزمین مان می آید عجب نسلی بودیم! به ما که رسید جنگل ها سوخت،دریاچه ها خشک شد،ماشین ۱۰ تومنی شد ۵۰۰میلیون، از داخل فیل.تر شدیم و از بیرون تحریم، شدیم نسل پر از دیدن و نداشتن،دویدن و نرسیدن،رفتن و موندن، انتخاب بین سخت و سخت تر... در سرزمینی که سایه آدمای کوچک بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است میسپارم کشور دل را به دستانت ولی خواهشا مانند مسئولین ایرانی نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست به دست عزرائیل میدهم 

و به دیار باقی میشتافم 👋🙂

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
2728
اره

چقدر بزرگه 😐😐😐😐😐😱😱😱😱😱من اول یه جیغ میزدم بعد الفرارررررررررررر

(درخت تو گر بار دانش بگیرد ، به زیر آوری چرخ نیلوفری را)     با افتخار بچم از نظر کاربرای نی نی سایت 🤣🤣.....              سیزده سالمه اگه قراره نوشته هامو ریپلای کنی و و منو بچه بدونی:                                                                            ۱_اولا اینکه میدونم بچم و نیاز نیست هی یادآوری کنی!!!!        ۲_دوما اینکه سنم کمه اما میتونی اینم تشخیص بدی عقلم چند سالشه؟!                                                                                                                                                        نتیجه گیری:اگه خواستی در مورد سنم حرف بزنی و منو بچه بدونی و هی بگی از نی نی سایت برو بهتره بگم نمیرم و تو هم بهتره ریپلای نکنی ممنون✨❤️😐
2738
من با این. خفاش کاری ندارم...فقط موندم چرا امضای اون کاربری که دوستان بهش گفتن امضات چقدر قشنگه،رو‌ ...

چیز خاصی نیست گفته دعا کنید برام‌بعدم بگید امضات چقد قشنگه بقیه ام بیان ببینن 

دست جمعی چن نفرو اسکل کنن

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   

یه سری اومده بود خونه ما انقدر جیغ زدم ک خدا میدونه وقتی نشسته بود اندازه یه کفه دست بود وقتی خواست پواز کنه خیلی بزرگ شد پ شماااام ریخته بود 😲😲😲

لطفا برای سالم دنیا اومدن نینیم صلوات بفرستید 😘😘

باداجازه استارتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8024576/لطفا-پر-بازدیدش-کنید-کامنت-بزارید-شرایط-سختی-داریم?postId=223936362

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 

واقعیه اخه خیلی بزرگه قد اون موتوره هستش یا از جلو گرفتن بزرگ دیده میشه منکه ببینم سکته میکنم این خیلی بزرگه من خفاش دیدم ولی نه ب این بزرگی

عاشق دخترامم   عاشقانه همسرمو دوست دارم  
2706