2733
2739
عنوان

خانمای باردار بیایید

104 بازدید | 12 پست

سلام مامانا

من تو هفته ۲۸هستم 

چن روزیه میشه حرکات بچم گاهی اوقات مث لرزش میمونه یعنی شکمم میلرزه 

ایا شماها ایجور بودید؟؟؟؟طبیعیه؟؟؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍

سکسکه نمیکنه؟

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سکسکه نمیکنه؟

نمیدونم چجوریه سکسکش

میخاد تکون بخوره بعضی وقتا شکمم میلرزه بعد تکون میخوره

از کجا باید بدونم سکسکه هستش؟

بچه اولمه تجربه خیلی ندارم

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
2728
مم 27 هفتم حس میکنم حرکات بچم خیلی کمه خیلی آرومه انگار نمیدونم 

منم یروز کمه یروز ماشاالله زیاده حرکاتش

نمیدونم چجوریه سکسکش میخاد تکون بخوره بعضی وقتا شکمم میلرزه بعد تکون میخوره از کجا باید بدونم سکسک ...

منم تجریه ندارم بچه اولمه

ولی حس کردم ممکنه سکسه باشه

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
نمیدونم چجوریه سکسکش میخاد تکون بخوره بعضی وقتا شکمم میلرزه بعد تکون میخوره از کجا باید بدونم سکسک ...

طبیعیه منم بارداری قبلم میترسیدم . ولی مشکلی نیست

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
منم تجریه ندارم بچه اولمه ولی حس کردم ممکنه سکسه باشه

خوشبحالتون دوهفتتون مونده😍😍😍😍😍

2740
طبیعیه منم بارداری قبلم میترسیدم . ولی مشکلی نیست

مرسی خواهری خیالم راحت شد

مرسی خواهری خیالم راحت شد

🤗

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
خوشبحالتون دوهفتتون مونده😍😍😍😍😍

ای بابا

انقدر سخت شده

امیدوارم شمام زودتر ب این مرحله برسین

ای بابا انقدر سخت شده امیدوارم شمام زودتر ب این مرحله برسین

انشالله بسلامت زایمان کنی گلم تودلیتو صحیح وسالم بغل بگیری😍😍😍

من الانشم شبا اذیتم 

انشالله بسلامت زایمان کنی گلم تودلیتو صحیح وسالم بغل بگیری😍😍😍 من الانشم شبا اذیتم 

انشاالله عزیزم

شمام‌همینطور❤❤❤