2733
2734
عنوان

این مدل چشم و ارایش چشم رو خیلی دوس دارم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 34 پست
خب نباید خیلی تابلو بکشی که سفیدی خیلی تو چشم باشه ارایش چشمتم باید جوری باشه که مداد سفید بیاد برای ...

آره واقعا نمیاد بد میشم با وجود اینکه خیلی ام خوش آرایشم

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بهبه😂

😐😂

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
برای اینک درشت بشه چشمات من چشمام عین یه نخه😑

نباید تو چشات مداد مشکی بکشی کوچیک‌ تر نشون میده

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
مژه ميزارن فکر نکن مژه هاي خودشون اينقدر بلنده 

من مژه های بالام خییییییییلی بلنده ولی پایین اصلا مژه ندارم🥴

2706