2737
2739

خوشگلا یه پک لوازم آرایش واسم رسیده همه اصل هستن 

بارکد ها رو کامل چک کردم خواستین عکس میدم خودتونم میتونین چک کنین .

کسی تمایل داره لیست لوازم و قیمتا رو بذارم؟ همه زیر قیمتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزار

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹

ازهر کدوم ی دونه هس دعوامیشه ک

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹
2738

ضد آفتاب بایودرما photoderm max spf 100 ساخت و بسته بندی فرانسه قیمت تو خانومی زده ۶۰۰ و خورده ای .....قیمت ۴۵۰

کرم پودر ماریتا ساخت آلمان spf 25 کاور بالا ....بارکد داره ولی جعبه نداره کاملا پلمپ قیمت ....۱۲۰

خط چشم شمعی دوسه ۷۲ ساعته....۴۰

کرم پودر درماکول ضد حساسیت کاور بالا ....۱۲۰

خط چشم مودا ساخت ترکیه ضد آب ...۵۵

رژ مدادی عالییی اوریفلیم ساخت کره اصل ...۵۵

مداد لب ویولت...۱۵

مداد ابرو مودا ...۲۵

یه سری چیزای ریزه میزه قیمت مناسب هم هست 

دوتا پد پنکیک هردو باهم ۲۰  دوتا قرص ماسک  دونه ای ۱۰و یه پد لاک پاک کن ۵

اطلاعات بیشتر شماره 09917391713 پیام واتساپ بدین در خدمتم