2737
2734
عنوان

نظرتون چیه؟

173 بازدید | 16 پست

یه دختری که خوب دروغ نگم ازش  خوشم میاد

ولی بنا ب دلایلی خیلی وقته چت نمیکنیم

و امروز  اومد محل کارم ک رستوران  هست و قطعا میدونست من اونجا کار میکنم و تخفیفی بهش دادم حالا پیام داده و تشکر کرده

حالا  سوالی از بچه ها داشتم اینکه این اومدن رو  خوب بدونم و خوشحال باشم یا فقط یه کافه گردی بوده و پیامشم یه تشکر ساده؟

و اینک وقتی نگاش میکردم  لباش میلرزید از سرماس یا چیز دیگ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

تشکرش عجیب بود شماهم خوشت اومده بگو دیگه چرا مسخره بازی درمیاری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

اگه واقعا دوسش دارید برید با خانوادش صحبت کنید اگه نه و از اینکه دوسش دارید شک دارید لطفا با احساساتش بازی نکنید دختر ها از کوچک ترین توجه سمت جنس مذکر متوجه میشن و بدتر از این اگه ایشون هم شما رو بخواد بهتون علاقه پیدا میکنه 

همین دیگ

خب همین دیگه چی زیر لفظی میخوای اینقد وایسا یکی دیگه بیاد ببرتش بعد بشین تاپیک شکست عشقی بزن عجبا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706