2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا برای کسی نیاره 

اما فکر نکنم  قدرت بخشیدن داشته باشم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728
2738

اگر عمد و دعوا باشه هرگز...ولی اگر تصادفی و غیر عمد باشه بله...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

نه واقعیت اگه کسی خدایی نکرده عزیزم رو به عمد به قتل برسونه عمرا ببخشم

در جهان فرمان کوروش اولین منشور بود*سر به تعظیمش سراسر بابل و اشور بود*سینه ی اسپارت را تا قلب یونان چاک کرد*پشت بخت النصر را ساییده و بر خاک کرد*ما از اسلاف همان خونیم از آن ریشه *پاسدار نام پاک پارس تا همیشه   

بستگی داره که قتل عمد باشه یا نه 

طرف و خانوادش واقعا انسان باشن یا نه 

اگه ببینم خودش با شخصیته و بالاخره غیر عمد بوده ، خودمو میذارم جاش و میگم با پول دیه یه زندانی دیگه رو آزاد کنه و منم رضایت میدم بیاد بیرون 

مگه میشه؟ عزیزت رفته

اگه عمد باشه که حکمش تا آخر عمر زندان به اندازه کافی عذاب میکشه و اون دنیا جوابش میگیره اما اصلا نمیتونم دلم راضی کنم یه نفر بره پای دار انگار خودم کشتمش

TOmorrow was important for him,but he diedat night 

من مورد دیدم.....‌‌‌‌‌‌‌‌‌پسره با نامزدش بوده باموتور سرراهشونو گرفتن پول و طلاهاشونو بردن...اما تجاوز نکردن...پسره رو هم کشتن...رضایت دادن پدر و مادر پسره...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706