2733
2734

همین الان گفتم مامان  کم مونده  ۳ سال دیگه مدرسم تموم میشه   دیگه مدرسه نمیرم گفت دانشگاه چی  گفتم دانشگاه  کلی فرق داره مدرسع نیست که  بعد میگه  ۳ سالو  بخون شوهرت میدم 🤣🤣 خندیدم گفتم چرا  گفت شوخی میکنم   فقط فقطططط درس بخون  ۳۰ سالگی شوهرت میدم 😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عه بابای منم میگ ۲۵ ب بالا😍من میگم ۳۰ مامانم میگه زیر ۲۰ اان ۱۷ سالمه ب شدت مخالف زیر ۲۰ام

واقعیت اینه ک هیچوقت هیچکس نمیدونه و نمی‌فهمه ک توی دلت چی میگذره دلتنگ میشی دلمرده میشی گریه میکنی داغون میشی احساس تنهایی میکنی غذا نمیخوری بیرون نمیری علاقه ات به زندگی رو از دست میدی اما دم نمیزنی فردا صبح بیدار میشی باز لبخند میزنی و به زندگی ادامه میدی این داستان زندگیه بالا و پایین مجبوری زندگی کنی مجبوری بسازی مجبوری نق نزنی و به همه بگی حالم خوبه با لبخند..؛)
سی سال که ترشی محسوب نمیشه،من با مامانت موافقم،تا یه حدی تحصیلات و پیدا کردن شغل که مستقل بشی بعدش ا ...

اره مامانم  میگه دستت تو جیب خودت باشه مثل من نشو که از شوهر  دستمو دراز میکنم پول میگیرم

2706