2737
2734
عنوان

چ جوری پیامک تسلیت بدم بچه ها

270 بازدید | 22 پست

اولین باره میخام ب جاریم پیام بدم شمارمم نداره بنویسم مثلا 

سلام عزیزم فاطمم 

خبر دارشدیم ک پدر بزرگوارتان ب رحمت خدا پیوست،ارزو میکنم وسعت صبر خانواده این دوستان عزیز ب اندازه دریای غم شان باشد

این خوبه یا جمله اخرمو عوض کنم؟

چی بنویسم بنظرتون؟

ی بار بیشترم ندیدمش تازه عروسه

حداقل یک لایک بکنین بفهمم زنده این پست که نمیزارین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زنگ بزن عزیزم اگر نمیتونی حضوری بگی

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
تسلیت ب جاری با پیام ؟! تماس بگیر عزیزم پیام زشته

تلفنی راحت نیستم اخه با کسایی ک باهاشون رو دروایسی دارم یکوقت سوتی میدم

2738
رسمی باشه بنظرم بهتره ماهم یکبار بیشتر همو ندیدیم براهمون اصن باهم حرف نزدیم صمیمی نیستیم

خب باید تو مراسم باشی شما🙄🙄🙄

👈👈👈👈الهم عجل لولیک الفرج برای حل مشکلم صلوات بفرستین لطفا🌹🌹

فاطمه  عزیزم سلام 

خبر دارشدم ک پدر بزرگوارتان ب رحمت خدا پیوست،ارزو میکنم وسعت صبر خانواده  به اندازه دریای غم شان باشد

این بنظرم بهتره اکر خواستی هم.بفرستی

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
فاطمه  عزیزم سلام  خبر دارشدم ک پدر بزرگوارتان ب رحمت خدا پیوست،ارزو میکنم وسعت صبر خانوا ...

خب این بهتره بنظرم ولی اسم فاطمه زیاد داریم میترسم نشناسه

نه اتفاقا پیام بدی زشته  جاریته دیگه باید تماس بگیری ،دیگه از یه جایی باید شروع کنی

استرس بگیرم لکنت زبون دارم سوتی ندم یکوقت!!!

2706