2733
2734
عنوان

واقعا چرا بعضی آدما رفتار های بچگونه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 20 پست
اخه میگی مشکل دارم نمیتونم جواب طرف بدم یعنی درگیر زندگی ام نه مجازی  حالا هم که میگی طرف فرت ...

به خاطر کلاسم آنلاین میشم زبانم مجازیه واسه اون خیلی کم آن میشم جدیدا هم بعد حالا میگن چرا آن نمیشی و جواب نمیدی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ناراحت میشن هر چی میگم دیگه واقعا خسته شدم به خدا مشکل دارم حالم خوب نیست واقعا نمدونم چیکار کنم فام ...

خب بشن عزیزم،مشکل خودشونه،ما که مسئول ناراحتی و رفتارای بچگانه بقیه نیستیم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

من خودم دیگه میشم ۱۸ خیلی کودک فعال دارم 

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !
2728

منم خودم کسی دیر جوابمو بده عصبی میشم 

خب کار داری بکن بیا بعد باهام صحبت کن 

هم خود خرما را میخوای هم تخمه خرما را 😂💔

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !