2733
2739

جاریم خیبی رومخه مثلا خودش همش لباسای تنگ و فلان میپدشه اما من لش و فلان همش میگع این لباسه چقد گشاده لبلسات ب خانمای ۵۰ ساله میخورع حاالا من همش دخترونه عروسکی میپوشم یا میره تفریح تو کوه و برف بمن میگه بیا حالا 

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

من ی بچه ۹ ماه دارم ماشینم نداریم دخترمم همش مریضه خودش همش با پسرای اقوامشون‌میره مسافرت اصلا باشوهرش جایی نمیره منو شوهرم همش با همیم ممیگه تو خودتو پیر داری میکنی چسبیدی به شوهرت انگار پیرزنا

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

واقعا نمیدونم چکار کنم همش لباسامو خودمو مسخره میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازش فاصله بگیر،اینجور ادما  با این حرفاو طرز فکرشون زندگی ادمو نابود میکنن

من دوسه سال نرفتم خونش اون دوماهی یبار میاد 

اينكه ميره كوه و به تو هم ميگه بيا كه بد نيست خيلي هم خوبه شما دوتا سبك زندگي هاتون متفاوته چيز خاص ...

اخه من میگم نمیام بچم کوچکه یا فلان میگه تو افسرده ای پیری فلانی 

2738

نمیدونم چی بگم والا...

من تصمیم گرفتم هر کی با حرفاش ناراحتم میکنه ازش دور بمونم تاحالا موفقم بودم.آرامش دارم الان

شمام اگ میتونی اینکارو کن...هفته یا دوهفته ای یبار بیبینش یا کمتر..اگه چیزی گفت بگو من انتخابم اینه،اینجوری راحتم همه نباید مث هم باشن ک 

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...

در كل اين صحبتها يه جورايي عاديه مثلا منم با دوستم كه خيلي زندگيمون متفاوته صحبت ميكنيم اون از زندگي خودش ميگه منم از خودم همين مدل صحبتها هم بينمون هست مثلا من بهش ميگم بابا مانتو جلوباز بپوش بره مامان من الان مانتو جلوباز ميپوشه تو چرا نميپوشي 

يا مثلا خواهرم بهم ميگه دوستاي متاهل من دايم زنونه ميرن مسافرت چرا تو نميري اينا حرفهاي عاديه بالاخره ادم كنار همه از اين صحبتها ميكنه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
واقعا نمیدونم چکار کنم همش لباسامو خودمو مسخره میکنه

ی به تو چه بگو بهش داستانو تموم کن

یا مثلا بهش بگو داستان عمر طولانیه لاک پشت رو شنیدی

لاک پشت عمر طولانی داره چون سرش تو لاک خودشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بگو از گذروندن وقتم کنار شوهرو بچم بیشتر لذت میبرم اینجوری از حرفای دیگران ک باعث رنجشم میشه دور میمونم راحتم

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
2706