2737
2734

من یه مدت ماهی یکی دوبار سفیدآب میکشیدم رو صورتم خوب بود

الان ولی انگار تاثیر نداره🙁

خیلی بدبختم

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

ابرسان + مرطوب کننده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرروزاروم کیسه بکش بعدش نرمکننده

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
منم بعضی قسمتهای صورتم اینجور میشه باابرسان فقط نرم میشه

ابرسان هم یه مدت تاثیر داشت

ولی الان اونم تاثیر نداره

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2740
دوتاش روهم بزنم؟

اول آبرسان بعد مرطوب کننده

تکمیل کننده ان

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️