2737
2739
عنوان

تعمیر سیستم یو پی اس

21 بازدید | 3 پست

اگر به دنبال خرید، نصب و تعمیر سیستم یو پی اس هستی به سایت زیر مراجعه کن.

برای تعمیر کردن یو پی اس ها ابتدا باید شناخت و اطلاعات کافی راجع به آن داشته باشیم. معمولا دستگاه یو پی اس در جهت حفاظت بار های حساس و همچنین سیستم های الکترونیکی، مخابراتی و غیره به کار برده می‌شود.

حتما واسه شما هم پیش اومده که وسط کار یهو برقتون رفته! یا واستون سوال پیش اومده که اگه برق بیمارستان یهو بره اون هایی که زیر دستگاهن تو بیمارستان چی به سرشون میاد. این مقاله واسه جواب دادن به همین سوال هاست. پس بشتابید !!!

https://

دستگاه یو پی اس یا همان منبع تغذیه بدون وقفه UPS(Uninterruptible Power Supply)، دستگاهی است که از آن به عنوان یک منبع تغذیه در زمان قطعی برق، استفاده می‌‎شود.

همچنین دستگاه ups می تواند در زمان قطعی برق، انرژي مورد نیاز دستگاه‌های الکتریکی را تامین کند و می‌تواند به عنوان دستگاه تثبیت‌کننده ولتاژ برق شهری نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

دستگاه منبع تغذیه بدون وقفه یا ups می‌تواند ولتاژ برق شهری را در محدوده 230 الی 400 ولت، ثابت نگه دارد.

پیشنهاد می کنم ادامه این مطلب رو توی این لینک مطالعه کنید

خرید یو پی اس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم برای تعمیر یو پی اسمون از شرکت تجهیز آرمان کمک گرفتیم خیلی خدمات خوبی هم دارن

خدمات تجهیزآرمان برای تعمیر دستگاه یو پی اس

تعمیر و رفع مشکل مدار BYPASS

تعمیر و رفع مشکل مدار INVERTER

تعمیر و رفع مشکل مدار SPS

تعمیر و رفع مشکل مدار PFC

رفع مشکل شارژ و کالیبراسیون شارژر

رفع مشکلات اتصالات باتری

رفع مشکل عدم عملکردی مناسب دستگاه در حالت استفاده از باتری

مشکل تغییر حالت بین باتری و برق شهری

مشکل تاخیر یا قطع ولتاژ هنگام تغییر حالت یو پی اس

تعویض قطعات مورد نیاز برد یو پی اس UPS

تعمیر بورد های یو پی اس