2733
2734
عنوان

من این وسط چیکارم واقعا؟ هق

352 بازدید | 23 پست

دوستم حدو سه سال پیش بهم گوشه میداد ک از داییت خوشم میادو فلان 

منم خیلی تو فکر این حرفا نبودم خیلی پیگیر ماجرا نشدم 

تا اینکه ی سالو نیم پیش ب وضوح گف ک از داییت خوشم میادو  ما با هم ازدواج میکنیم من از تعجب شاخ در اوردم اخه مامان جونم (مامان بزرگم) برای داییم رفته بود خاستگاری همون دختری ک داییم دوسش داشتو شرایطشم خیلی خوب بود. نزدیک بود میخاستم برم ب همه بگم یکم ک با خودم فک کردم دیدم خیلی کار احمقانه ایه رفتم از خود داییم پرسیدم 

خب

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب

سلام روح عزیزم،خیلی بهت بدهکارم و میدونم. شاید تا الان دیگه زنده هم نباشی.همشم تقصیر منه.ببخشید اگه همه اذیتم کردن و من ریختم تو خودم و به جاش تو شکستی. ببخشید به خاطر حرفایی که هیچ وقت نزدم و تو شکستی ببخشید اگه همه بهم تیکه انداختن و حرف نزدم و به جاش تو شکستی ببخشید که هزار تکه شدی ببخشید که حتی اعتراض هم نکردی که چرا تیکه تیکه شدی (آرزو میکنم وقتی مردم اولین نفر تو رو توی اون دنیا ببینم اون موقع بغلت میکنم و میگم همه هم اگه ببخشنم نمیذارم روحم منو ببخشه سر تو هم که شده میرم جهنم فقط دیگه نمیذارم اون موقع بشکنی/:)🥲
2728

تا اینکه ناگهان.....

بقیش قسمت بعد😕

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2738

دوست منم از داییم خوشش میومد . بعد داییم ازدواج کرد و اینا.الانم تو دوزهمی ها ک دوستم هس خیلی راحب با داییم ارتباط برقرار میکنه😐

پسر عموی داییمم چندین ساله فوت شدن تو بیست سالگی اینا

بعد زنش هعییییی دنبال داییمه.تو اینستا هعی پیام میدع ب دایرکتش هعی واتس اپ پیام میده.داییم هیچی بهش نمیگه و محل نمیده پررو شده احمق

حالم از ایننجور ادما بهم میخوره

کاربری دست دو نفره🤍 پس کار آگاه بازی در نیارید  .‌.اگ ریپ زدی دیدی جوابتو ندادم بدون برا شعور و فرهنگ خودم احترام قائلم و نمیخوام بخاطر تو ب خودم بی احترامی کنم و گرنه هزاررررتا جواب برا گفتن دارم نگران نباس 

داییم گف ی بار برام پیام عاشقانه فرستاده علامت سوال گذاشتم گفته اشتباه شده ی بار دیگ این اتفاق افتاده من بلاکش کردم 

برا همون خیالم از داییم راحت شد . بعد ک رفتم بهش گفتم گف حالا میبینی من عاشقشمو ازدواج میکنیم 

گفتم ک اون یکی دیگه رو دوس داره ب کس دیگم فک نمیکنه .خیلی ناراحت شد 

منم فک کردم ماجرا تموم شد 

ولی بعد فهمیدم ب اون دختره (همونی ک داییم دوسش داشته) زنگ زده و گفته ک من عاشقشم اونم میدونه بهم قول ازدواج داده.

بعدم ب داییم زنگ زده و گفته ک دوسش دارم 

دایمم داغ کرده بود جوابشو داده بود . 

من از ماجرا خبر نداشتم فقط دیدم این سر سنگین شده بهش گفتم چرا؟ نمیکف بعد ک پیله شدم گف 

من بهش گفتم ما هنو بچه ایم چه کاریه فکرمونو درگیر کنیمو اونا ب هم میان زندگیشونو بهم نزنیم کلی با هم حرف زدیم گریه میکرد ولی قسم خورد ک دیگ کاری بهش نداشته باشه.

داییم گف ی بار برام پیام عاشقانه فرستاده علامت سوال گذاشتم گفته اشتباه شده ی بار دیگ این اتفاق افتاد ...

چه دوستت پیله س

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

داییم تازگیا با اونی ک دوسش داشت عقد کرد.

روز بعد عروسی بهم زنگ زدو هر چی از دهنش در اومد بهم گف 

اولش بهش میگفتم تو خیلی خوبی فقط هنو بچه ایم ولی بعدش دیدم هر چی دلش میخاد میگه . منم داش حرف میزد قط کردم بعد دیدم کلا بلاکم کرد 

2706