2733
2739

سلام ، خانم ها من تخمدان پلی کیستیک دارم ، موهای صورتم زیاد شده به خدا اینقدر از لحاظ روانی رو مخمه که دلم نمیخواد خودمو تو آینه ببینم ، لیزرم کردم بدتر شد ، تو رو خدا یه راهی بگین دیگه خسته شدم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همینطورم، هر روز تیغ میزنم

من دلم نمیخواد خودمو تو آینه ببینم دیگه ، به خدا اشکم الان در اومد ، خیلی از لحاظ روانی روم تاثیر گذاشته اصن زیباییم حس میکنم از بین رفته

2740

تا وقتی مشکل تنبلی تخمدان داری موهای زائدت رفع نمیشه هر جقدر هم لیزر کنی فایده ای نداره اول تنبلیتو کنترل کن خودش از‌بین میره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

هورمونهات درست بشه اونم درست میشه .

برای برطرف شدن کیست ۱لیوان جوشانده استخدوس با ۱ق عسل استخدوس به مدت ۷ روز کیست تخمدون رو از بین میبره وتا اخر عمر نمیگیری .شکلات و شیرینی بیشترین علت کیست تخمدان هست کمش کن .

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼

https://instagram.com/niloofarpcossupport?utm_medium=copy_link

این پیج کاملا رایگان رو فالو کن هایلایت از کجا شروع کنیم 1و2  رو بخون،اصلاح سبک زندگی رو توضیح داده. تروخدا حتما نگاه کن. اصلا تبلیغی نیست این 

2706