2737
2739
عنوان

میخوام جدا شم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1177 بازدید | 91 پست

این مشکل شوهرت نیست عزیزم همه مردا همین جوری هستن ما زنا کارمون خیلی سخته چون باید همش کاری کنیم که شیفتمون بشن 

بجای زود جا زدن و کنار کشیدن برو پیش یه مشاور خوب مگه میشه نتونی لوندی کنی؟ زن با ناز و لوندی آفریده شده عزیزم اصلا خودتو دست کم نگیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرایش کن لباس خوابای خوشکل بپوش به خودت برس بلکه آروم تر شد بخاطر بچت اما اینی که تو میگی آدم نیست

میکنم ارایش و از نظر ظاهر بخودم میرسم

اما اون رفتاری میخواد ک خیلی سخته 

اخه همش میشه نقش بازی کردن برام سخته خدایی

خدا دستمو بگیر💙همیشه باهام باش💚
2731
اصلا فکر نمیکنه که ممکنه با این حرفم زنم ناراحت بشه یا دلش بشکنه ☹مشاوره برین شاید یه کم اثر داشته ب ...

ممنونم عزیزم خدا کنه قبول کنه بیاد

میکنم ارایش و از نظر ظاهر بخودم میرسم اما اون رفتاری میخواد ک خیلی سخته  اخه همش میشه نقش باز ...

مدام بغلش کن روی پاش بشین ببوسش ابزار علاقه کن میدونم خیلی سخته 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
این مشکل شوهرت نیست عزیزم همه مردا همین جوری هستن ما زنا کارمون خیلی سخته چون باید همش کاری کنیم که ...

مممنون عزیزم 🧡😔 اره درست میگی

بگو ریحانه پارسا یه زن حاشیه هست بعد تو میگی لوند؟؟!!!!! واقعا که

(درخت تو گر بار دانش بگیرد ، به زیر آوری چرخ نیلوفری را)     با افتخار بچم از نظر کاربرای نی نی سایت 🤣🤣.....              سیزده سالمه اگه قراره نوشته هامو ریپلای کنی و و منو بچه بدونی:                                                                            ۱_اولا اینکه میدونم بچم و نیاز نیست هی یادآوری کنی!!!!        ۲_دوما اینکه سنم کمه اما میتونی اینم تشخیص بدی عقلم چند سالشه؟!                                                                                                                                                        نتیجه گیری:اگه خواستی در مورد سنم حرف بزنی و منو بچه بدونی و هی بگی از نی نی سایت برو بهتره بگم نمیرم و تو هم بهتره ریپلای نکنی ممنون✨❤️😐
2706