2737
2734

بچها اگه کاربری رو میشناسید که وکیله ممنون میشم ازتون 🙏🙏 تگ کنید 

از یه دفتر مشاوره کنکور به خاطر یه مسئله ای به اماکن نیرو انتظامی گزارش دادم 

بعد اماکن بهش اخطار پلمپ داد که باید تا یه تاریخی مجوز دفترشو بیاره تا بععععد تصمیم بگیرن به خاطر مسئله من باهاش چیکار کنن 

که بععععد چن وقت فهمیدیم اصلا مجوزی نداره و بدون مجوز داشته کار میکرده 😶😑

الان دوباره اماکن بش گفته یا تخلیه یا یه مجوز درست درمون از آموزش و پرورش میاری که ایشونم فعلن ساکت موندن اصن انگار نه انگار و دارن به فعالیت خودشون ادامه میدن 

بعد الان چی میشه ؟ 

من دارم فک میکنم خب دستور تخلیه هم که بش بدن ۴ تا میز و صندلی دفتر دستک و برمیداره میره یه جای دیگه

اون مغازشم که اجاره کرده بود ۲۰ ملیون پیش و ماهی ۲۵۰۰ میره یه جای دیگه رو اجاره میکنه و دوباره به کار کثیفش ادامه میده 

مسئله منم آزار و اذیت جن سی به بهانه ازدواج 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اینک میگی به بهانه ازدواج پس ینی خودتون رفتید با میل خودتون لینک دیگ ازارو اذیت حساب نمیشه فک نکنم بتونی راجبه خودت کاری کنی تجاوز حساب نمیشه توافق بوده حالا به بهونه هرچیزی نباید میرفتی

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
بهت قول ازدواج داده شما هم به خواسته هاش تن دادی درسته؟

اره فک کنم در این صورت ازار جنسی حساب نمیشه برای این دختر فک کنم چون باخواست خودش بود

2738
عزیزم من میرفتم اونجا سر کار منشی دفترش بودم 

خب ینی به زور بوده ؟یا اینک گفته ازدواج میکنیم بعد اینک رابطه داشته باشیم این مهمه به زور بوده شماام میخواستی ازش فرار کنی و نشد؟

خب ینی به زور بوده ؟یا اینک گفته ازدواج میکنیم بعد اینک رابطه داشته باشیم این مهمه به زور بوده شماام ...

اره عزیزم به زور بود من گفتم قصدتم ازدواج باشه الان به من دست نزن چون من مذهبیم اعتقادات خودمو دارم 

رو مسئله محرمیت نا محرمیت حساسم 😥

اره عزیزم به زور بود من گفتم قصدتم ازدواج باشه الان به من دست نزن چون من مذهبیم اعتقادات خودمو دارم& ...

خب اگ زوری بوده و شما نمیزاشتی دست بزنه به زور زده اره ازارو اذیته جنسیه برو شکایت کن همونجا وکلایی هستن ک بهت مشاوره میدن باید چیکارا کنی تا بتونی حقتو بگیری

2706