2737
2734
عنوان

واییی چیکار کنم از دست مامانم میگه برو کلاس زبان

| مشاهده متن کامل بحث + 4345 بازدید | 62 پست

اگه میخای بعدا آزمون استخدامی یا ارشد شرکت کنی با زبان دبیرستان نمیتونی درصد خوبی بزنی 

باید کلاس رفته باشی فقط 

من ارشد قبول نشدم دوبار چون زبانم افتضاح بود 

ولی من علاقه ای ندارم ومیدونم اگه کلاس زبان برم هیچی یاد نمیگیرم چون علاقه ای ندارم

اگه کنکور ندادی یا دانشجو هستی خیلی خوبه واسه کنکور من ۱۴ سالمه با اینکه علاقه زیادی ندارم بهش یه مدت دیگه دیپلم رو میگیرم اینم بگم اگه بخوای بری سرکار این تو رزومه باسه خیلی کمک می کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی سخته مخصوصا وقتی وارد سطح متوسط به بعد میشی.

منم خیلی فشار رومه،

از اون ور دارم زبان میخونم

همیم الان باید تمزینامو بنویسم ولی اومدم نی نی سایت.

ولی من تا اخرین نفس ادامه میدم چون وااااقعا مهمه.

بعدا میفهمی مامانت چه لطفی بهت کرده.

تو با زبان میتونی مهاجرت کنی، معلم زبان بشی، مترجم بشی، هزار جا به درد بخور استخدام شی، و خیلی چیزای دیگه

اتفاقا امروز داشتم ب دوستم میگفتم چرا نمیره. ایا تو همانی؟  

چن سالته؟من از نه سالگی کلاس میرفتم و غیر یکی دوسال که مجازی شد و ترجیح دادم نرم

و اصلا پشیمون نیستم الان .استرسی ک خیلیا قبل امتحان زبان دارنو من ندارم 

و اینکه زبان ک یاد بگیری کنکور زبان میتونی بدی و حداقلش اینه ک استاد زبان میشی لیدر هم میتونی باشی کلا زبان خیلی کاربردیه من مامانم میگ اونایی ک تو دانشگاهشون زبان یاد نداشتن همیشه تو برنامه نویسی و ... مشکل داشتن

2728
من هیچ علاقه ای ندارم به زبان

کلاسهای زبان با مدرسه فرق داره، خیلی مفرح و خوبه، زبان عشقه عششششق، اگه کمی علاقه داشته باشی، اینقده دورو برت کاربرد داره که خودت بیشتر از همه لذت میبری-البته مجازی نه حضوری

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2740
 گلم میشه شرایطشو بگی مثلا چند روز در هفته س واسه این که مدرکش رو بگیرم یاد بگیرم باید چه مدت ب ...

بستگی به آموزشگاه داره بعضی جا هفته ای دو جلسه بعضی جاها هم ۳ روز در هفته که من سه روز در هفته میرم هزینه بستگی داره چه لهجه ای باشه و کدوم آموزشگاه و شهر و کلا سه سطح خردسال و میانسال و بزرگسال داره در لهجه آمریکایی که من میرم تو سطح خردسال بعضی آموزشگاه ها سه کتاب رو اضافه درس میدم تا پول بیشتری بگیرن ولی در کل یه کتاب به اسم فامیلی فرند استارتر هست مال خردسال و میانسال ۶ کتاب فایلی فرند یک تا شش داره و بزرگسال هم یه کتاب سارتر و ۵ کتاب امریکن اینگلیش فایل که من امریکن انگلیش فایل ۱ هستم

و اگه علاقه داشته باشی خیلی خوب و جذابه

بستگی به آموزشگاه داره بعضی جا هفته ای دو جلسه بعضی جاها هم ۳ روز در هفته که من سه روز در هفته میرم ...

کدوم شهر هستید شما؟ و کدوم آموزشگاه زبان میخونید؟ حضوری میرید شما؟

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد
2706