2733
2734
عنوان

هفته هشتم بارداری بدون یبوست

452 بازدید | 20 پست

کلا از اون اول من یبوست نداشتم اصلا. از همون اول بمن شیاف فرتژیست دادن. روی بروشورشم نوشته در صورت استفاده مقعدی اسهال هس. منم روده تحریک پذیر دارم.بنظرتون این نوع مدفوع اشکال نداره؟شب که میزارم تا صبح دل و رودم نفخ داره دیگه بعد صبحانه مجبورم برم دستشویی چون دلپیچه میده. تا اون موقع شیاف جذب میشه؟کسی اصلا بارداری بدون یبوست داشته

من😕💕 الان هشت ماهمه همچنان شلم

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
من😕💕 الان هشت ماهمه همچنان شلم

مرسی از روحیت عزیزم

من از طرفی دکتر گفته بستی بخور. از طرفی احساس میکنم عدم تحمل لاکتوز دارم بعد بستنی و شیر و پنیر دستشوییم😑

کلا دل و روده خوبی ندارم.غذا میخورم سردلم میمونه..یعنی قشنگ رودهام درست شدن این یک ماه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی از روحیت عزیزم  من از طرفی دکتر گفته بستی بخور. از طرفی احساس میکنم عدم تحمل لاکتوز دارم ...

ای بابا 

منم جدیدا به سبزیجات حساس شدم دل‌پیچه میگیرم 

رفلاکس بازم اومده سراغم 

انشاالله بارداریتو ب راحتی بگذرونی گلم❣️

به دکترت بگو تا بهت دارو بده

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
ولی بچه باشه سالم باشه همه چی رو بجون میخرم

سالمه گلی😘❤️نگران نباش❣️💕

من جدیدا کهیر بارداری هم گرفتم ، خداکنع شما نگیری ، خیلی سخت و رو مخیه😑🥺

2738
ای بابا  منم جدیدا به سبزیجات حساس شدم دل‌پیچه میگیرم  رفلاکس بازم اومده سراغم  ان ...

سبزیجات باعث دفع راحت میشن بیشتر بخوری بیشتر میشه.

من کلا توی اندوسکپی رفلاکس نشون داده. با استرس هم رودهام درد میگیره.شیافم میزارم قشنگگگگ. بهم دمیترون داده تا میخورم یبوست دارم. ول کنم همون آش و همون کاسه

سبزیجات باعث دفع راحت میشن بیشتر بخوری بیشتر میشه. من کلا توی اندوسکپی رفلاکس نشون داده. با استرس ه ...

😐چقدر پیچیده شد ، هرکدوم که راحت تری رو پیش بگیر به نظرم

😐چقدر پیچیده شد ، هرکدوم که راحت تری رو پیش بگیر به نظرم

ان شاالله

ان شاالله شماهم بهتر بشی. شکم از کی معلوم میشه. من اصلا شکم ندارم خودمم لاغرم.۴۶کیلوام.

برای بالایی خاستم ریپلای بزنم جواب نمیداد

2706