2733
2734
عنوان

قرص کلومیفن (کلومید)

1478 بازدید | 10 پست
سلام بچه ها

من پلی کیستیک ام و این اولین ماهیه که که برای بارداری کلومیفن می خورم. الان روز 23 سیکل هستم. از هفته ی پیش دل درد و کمردرد شدید داشتم، تا الان. کمتر شده نسبت به اولش ولی همش درد دارم. مثل درد پریود. خواستم بپرسم شما اگه تجربه دارین این طبیعیه؟ از عوارض قرصه؟ یا ممکنه علامت بارداری باشه؟ چیکار کنم :(
پاسبان حرم دل شده ام شب همه شب

تا در این پرده جز اندیشه او ننگارم...
والله فک نمیکنم خوده قرص کلومیفن کمر درد بیاره...قرصش علایم خاصی هم نداره...
من 2دوره خوردم ....علایم نداشتم
یه دوش آب گرم...یه لباس راحت...یه موسیقی ملایم....یه چای تازه دم...به درک که خیلی ازمشکلات حل نمیشه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلومیفن همه جور دردی مییاره از درد تخمدان گرفته تااااا کمر و شکم و سینه و تهوع و ........
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
2731
تا پری....البته برا من تا پری....ایشاللا که باردار بشی عزیزم من که دیگه خسته شدم....
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
منم همه ی اینا رو هر ماه دارم.....اخر ماه هم پری لععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععنتی
2740
مرسی ارکانا جون
ان شاالله زود زود مامان بشی
خدا یه جوجه ی کوچولوی خوشکل مامانی بهت بده که کلی غصه ی این دردا و اذیت های این روزا از یادت بره
پاسبان حرم دل شده ام شب همه شب

تا در این پرده جز اندیشه او ننگارم...
بچه ها من باردار شدم خدا رو شکر. اون دردا علائم بارداری بود.

چقد من خوشحال شدم این پست آخر شما رو خوندم

منم این ماه اولین باره کلومیفن میخورم

ولی من تنبلی ندارم چون ۱۱ ماه اقدام کردم و نشد دکتر بهم داد ولی بدون آمپول

الهی عاقبت بخیری فرزندتونو ببین

دخترم ❤نیلای من❤هدیه ی زیبای خدا به من و همسرم❤ فقط به یک چیز ایمان دارم خدا همیشه به موقع میرسه😍😍😘😘 خدایا خیییلی ازت ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی بعد از یکسال و نیم انتظار 1400/05/28 روز عاشورا بی بی چک من مثبت شد🥰😍❤🙏🙏🙏الهی که قسمت همه منتظرای مامان شدن بشه... ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ نیلای نازنینم بدنیا اومد و دنیای من نیلگون شد.... خدایا سپاس... الهی قسمت همه خانومای منتظر بشه