2733
2734

یکی ازقل  هام وزنگیریش خیلی کنده "آپتامیل میخوره اوایل خوب وزن میگرفت الان داغونه

بعد شش ماه نان۲ براش گرفتم ممکنه در وزنگیریش تاثیر داشته باشه؟؟

💜ممنون میشم نظرتونو بگین💜

من کامفورت میدم ۸ ماهشه دکترش گفته عوض نکن فعلا

شما تمرکز کن روی غذاش ا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کامفورت میدم ۸ ماهشه دکترش گفته عوض نکن فعلا شما تمرکز کن روی غذاش ا

عزیزم زیر یکسال اولویت با شیره 

صبحانه بهش فرنی میدن 

نهار سوپ مقوی براش درست میکنم" شام هام یا سرلاک یا حریره میدم یا پوره ی میوه

مولتی و آهن هم همیشه میدم ولی بازم انگار ن انگار

2728
2740
عزیزم زیر یکسال اولویت با شیره  صبحانه بهش فرنی میدن  نهار سوپ مقوی براش درست میکنم" شام ...

اولویت با شیر هست اما شما سوال خودتو یکبار دیگه بخون.

نوشتین ایا با تغییز شماره تغییری ایجاد میشه؟

میگم خیر مانور بدین روی غذا.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

عزیزم شما قرص چاقی خورده بودین؟؟ چه مدت؟اسمشو میشه بهم بگین به همراه قیمتش؟

من هیلدام ، دختری شجاع و مهربون                                                         عضو اکیپ علمی تخیلی