2737
2739

امور مشترکین بری مگ میگن؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سلام. اینکه بخوای از روی یه شماره به اطلاعات هویتی صاحب سیم کارت دسترسی پیدا کنی راهی جز پیگیری قانونی نداره چون هیچ اپراتوری به همین راحتی اطلاعات مشترکین رو در اختیار دیگران نمیزاره مگه اینکه از دادگاه نامه قضایی بگیری حالا چه برسه به اینکه میگی حتی نمیخوای به امور مشترکینم یه سر بزنی! 

برنامه های خارجیم حتی با وجود وصل بودن فی لتر شکن هم کار نمیکنن اخه یکی نیست به کسایی که این برنامه رو بدون اینکه حتی ۱ بارم باهاش کار کرده باشن پیشنهاد میدن چون فقط یه چیزی شنیدن بگه اخه اپراتور داخلی میاد اطلاعات مشترکینش رو در اختیار برنامه های داخلیم نه خارجی که باید فی لتر شکنم وصل کنی میزاره!!!

من یه مطلبی توی این سایت خوندم لیکشو برات میزارم بخون برای بالا بردن اطلاعاتت خوبه عزیزم

https://simkhan.ir/Articles/چگونه-از-روی-شماره-موبایل-اسم-فرد-را-پیدا-کنیم-

آیا-امکان-پذیره

نکته دیگه اینکه مگه اون فرد حواسش نبوده باشه و شبکه اجتماعی مثل واتس اپ یا تلگرام نصب کرده باشه و اسم حساب کاربریشو اسم واقعی خودش گذاشته باشه اینجوری شاید بتونی بفهمی اسمش چیه البته بعید میدونم!

دیگه خرید سیم کارت مثل قبل نیست simkhan.ir