2733
2739

بيايين از تجربتون برام بگين

يه خواستگار دارم كه با خانواده اش با اهنگ اوكى نيستن و عروسي هاشون مولودى طوره ك مولودى دوس ندارم اما با فرماليته اوكيه ولى عروسه نه 

نميدونم چه كنم 

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

من بخاطر کرونا عروسی نگرفتم 

بعد از اروم شدن کرونا سالگرد میگیریم تالار 

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  

به‌همین برکت الان میگن ازدواجتو بهم بزن😶

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه حسرتش میمونه برات  رک بگو عروسی میخوای 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

این به طرز فکر شما بستگی داره 

خانواده خواستگارت مذهبی هستن ؟ 

ببین خیلی ها هستن که بدون اهنگ و مولودی جشن میگرن 

یه زن هایی هستن که مجلس میچرخونن بدون آهنک واای اسمش یادم رفت 

ولی یه باز عروسی فامیل رفته بودیم از همون زن ها اومده بودن یه طوری مجلسو دست گرفته یودن بیا و ببین خیلی هم همه خوششون اومد ازشون

هنوز از این خانوادها هست؟!! برا فامیل خودت یه جشن سبک به رسم خودتون بگیر یا هم عوض عروسی ازش ...

براي فاميل خودمون بگيريم زشت نيست خانواده همسر نباشه؟

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2740
من عروسی دوس دارم ولی چون مخارج خیلی بالاس ترجیح میدم یه مسافرت باحال برم و به خودم و همسر بیشتر خوش ...

اينم نظرش همينه

ميگه فرماليته باشه كه ارايشگاه برى و لباس عروس بپوشى و عكاسي داشته باشي

و مسافرت اما عروسى نه

عروسی یک شب هست میگذره ولی خودت میتونی با همچین خانواده ای کنار بیای میتونی اهنگ گوش نکنی میتونی برا ...

خودش با اهنگ مشكلى نداره

اما پدرش مشكل داره

پدرش ميگه زندگى با گناه شروع نشه

براي فاميل خودمون بگيريم زشت نيست خانواده همسر نباشه؟

خب وقتی اونجوری خوششون نمیاد چاره چیه.

البته بعضی شهرا دیدم خانواده داماد و عروس جدا جشن میگیرن فقط آخر شب میان دنبال عروس😅