2737
2734

بخدا دیگ خسته شدم کم اوردم 😭ن ادم بدی بودم ن آسیبم به کسی رسید همیشع وجدان داشتم ولی هیچ وقت خوشی ندیدم😭😭دلم برا خودم و بچه هام میسوزه هر بلایی سرمون اومد

به اون خدا قسم هربار گفتم خدایا شکرت هرکاریت حکمتیه😭😭ولی بخدا دیگ خسته شدم دلم پره از این دنیا

انقد دلم شکستع ک دیگ شاد نمیشه با همه چیز ساختم 

دلم پره دلم خونه فقط مرگ میخوام😭😭😭

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 

منم داغونم امشب... هر شبم اینجوریه... واقعا اسمش زندگی نیست

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا

خیلی چراها داره

خیلی درد ها کشیدم

وقتی هم میبینم نمیتونم برا شاد کردن بچم کاری کنم بیشتر خورد میشم

هر زخمی رو تجربه کردم

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
خوبی نی نی سایت اینه همیشه یکی از خودت بدبختر پیدا میشه که تو بهش دلداری بده  از شما بدبخترم ه ...

بله گلم میدونم

فقط اینجا میخوام درد ودل کنم چون کسیو ندارم حرف دلم بهش بزنم

2738
بله گلم میدونم فقط اینجا میخوام درد ودل کنم چون کسیو ندارم حرف دلم بهش بزنم

درد و دل کن ولی تهش برا بچه هات باید بجنگی همین من همیشه وقتی مینالم از دنیا داداشم میگه بهم اماماش تازه روز خوش نداشتن ماها که هیچ این دنیا برا شادی نی

خیلی چراها داره خیلی درد ها کشیدم وقتی هم میبینم نمیتونم برا شاد کردن بچم کاری کنم بیشتر خورد میشم ...

گلم برات دعا میکنم ان شا الله بعد این همه سختی آسانی برات باشه همچنان شکر گزار باش

گلم برات دعا میکنم ان شا الله بعد این همه سختی آسانی برات باشه همچنان شکر گزار باش

مرسی عزیزدلم

هیچ آدمی بی مشکل نیس عزیزم من با 19 سال سن چیز هایی رو گذروندم که اصلا به سنم نمیخوره....ولی خودمو از منجلاب کشیدم بیرون به تنهایی.... پس سعی کنین طرز فکر مثبت داشته باشین برا زندگيتون تلاش کنین. 

چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص❤️✨