2733
2739
عنوان

مزوتراپی برای سیاهی دور چشم

2162 بازدید | 20 پست

بچه ها من دور چشمم خیلی گود و سیاه به نظرتون چه روشی جواب میده مزو تراپی خوب یا روش بهتر هست  ارثیم هستش

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط مزوتراپي، مخصوصا كه ارثي هم هست

میگن چشم خیلی ریز میشه درست

برای‌سلامتی‌وطول‌عمر‌پدر‌،مادر‌، برادرو دوتا  دخترای نازم وهمسرمیه‌صلوات‌میفرستی. اگه فرستادی  لایک کن تامنم براحاجت دلت صلوات بفرستم
البته فيلر، نه مزو منم حواسم نبود😅

فرقشون چیه

مزو؟ فیلر میکنن. خواب و اب زیاد و زیر سرت بالا باشه موقع خواب انتی اکسیدان هم زیاد بخور مثلا گوجه و ...

یه دکتر بهم پیشنهاد مزو رو داد خودمم میترسم

2738

عزیزم من سه جلسه انجام دادم دو جلسه دیگه باید انجام بدم، خیلی خیلی راضی هستم. تقریبا تیرگیش بالای هفتاد هشتاد درصد برطرف شده. دو جلسه دیگه باید انجام بدم، بعد از شش ماه هم دوباره پنج جلسه. فقط امیدوارم ماندگاریش خوب باشه. 

عزیزم من سه جلسه انجام دادم دو جلسه دیگه باید انجام بدم، خیلی خیلی راضی هستم. تقریبا تیرگیش بالای هف ...

سلام عزیزم ممنونم که تجربه ات  رونوشتی

فقط بگو فیلر  کردی یا مزو

انشالله که دائمی هستش عزیزم

عزیزم من سه جلسه انجام دادم دو جلسه دیگه باید انجام بدم، خیلی خیلی راضی هستم. تقریبا تیرگیش بالای هف ...

سلام شما مزوتراپی انجام دادین؟ چرا اینقدر زیاد ؟ هزینش چقدر  هر جلسه؟ دکتر برای منم گفته برم ولی یادم رفت که چند جلسه نوشته

سلام عزیزم ممنونم که تجربه ات  رونوشتی فقط بگو فیلر  کردی یا مزو انشالله که دائمی هستش ع ...

خواهش میکنم. مزو عزیزم. میخواستم فیلر بزنم گفت برای من ریسکه ممکنه خوب نشه

2706